‍ دکتر مرادپور: شرایط کار برای بخش خصوصی در لرستان فراهم است

on .

تمام تلاش خود را برای ورود بخش خصوصی به پروژهای لرستان بکار گرفته ایم

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر احمد مرادپور معاون هماهنگی استاندار لرستان در دیدار با مدیر عامل شرکت هلدینگ تلاشگران اقتصاد که با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان در معاونت عمرانی استانداری برگزار شد، گفت: استان لرستان ظرفیت خوبی برای کارکردن دارد از این رو اگر کسی دنبال کار است، این استان شرایط و ظرفیت کار کردن در زمینه های مختلف را دارد.
وی عنوان کرد: مدیریت ارشد استان لرستان برای توسعه این استان و ورود بخش خصوصی به پروژه‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته است.
دکتر مرادپور با بیان اینکه سیستم دولتی به دنبال واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی است، عنوان کرد: این شرایط امروز در استان لرستان فراهم است هر کسی میتواند و شرایط کار کردن را در این استان دارد، می تواند ورود کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان یادآور شد: تمام دستگاه‌های دولتی استان لرستان شرایط واگذاری برخی از پروژه های خود را به بخش خصوصی دارند از این رو می‌توان پروژه های نیمه کاره ای مانند و سدها، آزادراه ها، پروژه‌های میراث فرهنگی، عمران شهری، آب و فاضلاب و غیره را به بخش خصوصی واگذار کنند.
دکتر مرادپور خاطرنشان کرد:دستگاههای اجرایی استان موظف هستند، ظرف مدت ۱۰ روز آینده آمار پروژه هایی که شرایط واگذاری به بخش خصوصی را در سطح استان لرستان دارا هستند، توسط کارشناسان دستگاه‌های مرتبط شناسایی و به معاونت عمرانی استانداری لرستان جهت واگذاری به بخش خصوصی اعلام کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.