‍ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مطرح کرد: شهرداری‌ها قربانی سیاست‌بازی سیاست‌بازها شده‌اند

on .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: شهرداری‌ها قربانی سیاست‌بازی سیاست‌بازها شده‌اند که این یک درد است.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان به نقل از ایسنا، دکتر احمد مرادپور در آیین تجلیل از فعالان پویش ملی ۱۳ پاک و مسیر پاک تا کربلا، با بیان اینکه مسائل زیست محیطی نیاز به ریشه‌یابی دارند، اضافه کرد: با این کار مشکلات درمان می‌شود و نباید به مُسکن اکتفا کنیم.


وی با اشاره به مشکلات شهرداری‌ها تصریح کرد: شهرداری‌ها قربانی سیاست‌بازی سیاست‌بازها شده‌اند که این یک درد است.


وی با بیان اینکه اختلافات لجبازانه شوراها مشکل‌ساز شده به انتخاب شهرداران ضعیف اشاره کرد و افزود: در برخی مواقع کلی بررسی و تحقیق می‌کنیم برای انتخاب شهردار اما در کمال ناباوری می‌بینیم یک شخص دیگر به عنوان شهردار انتخاب می‌شود!


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان با اشاره به چاق شدن بدنه پرسنل شهرداری‌ها، تصریح کرد: چارت شهرداری خرم‌آباد ۴۰۰ نفر است و ۱۵۰ نیرو خالی داشته و این در حالیست که ۲۰۰۰ پرسنل دارد و این یعنی نیروها غیر مفید بوده و مناسب این چارت نیستند.


وی افزود: بی‌انضباطی مالی و عدم مدیریت مالی، عدم توجه به درآمد پایدار و تمرکز روی عوارض یکی دیگر از مشکلات شهرداری‌هاست.


مرادپور با تاکید بر درآمد پایدار تصریح کرد: اداره شهرداری‌ها به روش سنتی و بسنده کردن به اخذ عوارضات پسندیده نیست و باید شرایط را تغییر دهیم.


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: انعطاف‌پذیر نبودن شهرداری‌ها در مقابل شرایط روز از دیگر مشکلات است. فروش املاک و مستقلات و هزینه کردن آن برای حقوق بدترین نوع مدیریت است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.