‍ منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد؛ منتظر تایید شورای نگهبان

on .

استاندار لرستان آخرین وضعیت شرکت پارسیلون را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان به نقل از ایسنا، دکتر سیدموسی خادمی در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به آخرین وضعیت شرکت پارسیلون اظهار کرد: مشکل اصلی این کارخانه بانک‌های طلبکار آن بود که قرار شد سهام‌دار شوند.

وی اضافه کرد: قرار بود این بانک‌ها یک شرکت جدیدی تشکیل داده و سرمایه‌گذاری کنند؛ آنها علی‌رغم مصوبه ملی که داشتیم از این موضوع متواری بودند.

خادمی گفت: بانک‌ها معتقد بودند که پول در این شرکت از دست رفته بوده و دولت، مجوز سرمایه‌گذاری جدید نیز به آنها نمی‌دهد، چراکه از این کار منع شده‌اند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به کاری که در این چند ماه اخیر انجام داده‌ایم توانستیم از طریق بانک مرکزی مجوز ذکر شده را بگیریم.

وی تصریح کرد: این بانک‌ها باید یک شرکت تشکیل دهند که در این رابطه جلسه‌ای برگزار شد و نماینده شرکت به زودی معرفی می‌شود.

خادمی بیان کرد: برنامه ما برای آینده این است که با توجه به منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد که در مجلس تصویب و منتظر تایید شورای نگهبان است؛ متولی منطقه این بانک‌ها شوند و در شرکت پارسیلون این منطقه تشکیل شود.

استاندار لرستان با بیان اینکه این طرح در شورای نگهبان باید به تایید برسد، افزود: با این کار شرکت پارسیلون به جای خوبی خواهد رسید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.