مرادپور: عدم بازپرداخت تسهیلات، بانکها را با مشکل مواجه کرده است/پرداخت تسهیلات به افراد کاردان و کاربلد صورت گیرد

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان،  احمدمرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در دیدار با مدیرعامل پست بانک لرستان ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب پست بانک لرستان گفت: عملکرد مدیریت پست بانک لرستان در بحث ستاد تسهیل استان و توجه به پروژه های اشتغالزایی و خدمات دهی به روستاها قابل تقدیر است.
وی افزود: در بحث سختگیری های پرداخت تسهیلات حق را به بانک ها می دهیم، زیرا در گذشته تسهیلاتی پرداخت شده که نه تنها خروجی نداشته بلکه اصل تسهیلات هم بازگردانده نشده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه عدم بازپرداخت تسهیلات بانکی امروز مشکلاتی را برای بانکها ایجاد کرده گفت: تنها وظیفه بانکها نیست که بررسی کنند، تسهیلاتی پرداخت شده، چقدر از آنها به صورت بهینه استفاده شده، بلکه سایر دستگاههای مربوطه باید ورود کنند.
وی افزود: همین مشکلات باعث شده که بانکها بخاطر جبران برخی از آنها بهره بانکی تسهیلات را افزایش دهند.
مرادپور یادآورشد: مدیران بانکهای عامل باید توجه داشته باشند، تسهیلاتی که بناست پرداخت کنند، حتما به افراد با صلاحیت، کاردان و با تضمین برگشت پرداخت شود.
در ادامه فرزاد رستمی گزارش عملکردی را در رابطه با پست بانک استان ارائه داد.
در پایان مدیرعامل پست بانک لرستان با اهدای لوح تقدیری از دکتر مرادپور بخاطر توجه ویژه به پروژه های عمرانی استان به ویژه در روستاها تقدیر کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.