‍ ‍ معاون استاندار لرستان تا‌کید کرد: لزوم انتقال مرحله به مرحله صنوف آلاینده به شهرک صنوف خرم‌آباد

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه یکی از مباحث موجود در تنظیم بازار، نظم بخشیدن به واحدهای صنفی است تا نظارت بر کار آنان براحتی صورت گیرد، افزود: انتقال صنوف مزاحم در گذشته بر عهده شهرداری بود اما اخیرا بر عهده امور مجامع صنفی گذاشته شده است.

وی ادامه داد: با همت سرمایه گذار بومی مجتمع مشاغل مزاحم در خرم‌آباد ایجاد شده و تاکنون بخشی از واحدهای صنفی به این مکان منتقل و بخشی دیگر باید با همت مسئولان انتقال یابند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان عنوان کرد: ایجاد شهرک صنوف قاضی کار بسیار خوب و ارزشمندی است و اکنون بخشی عمده کار برعهده ما است که باید صنوف را مجاب کنیم به این شهرک منتقل شوند.

امیری اظهار داشت: صنوف مزاحم خرم آباد باید به این شهرک منتقل شوند از سوی دیگر باید امکانات و خدمات مورد نیاز آنها نیز تامین شود.

این مسوول در ادامه با اشاره به لزوم اجرایی شدن مصوبات ستاد تنظیم بازار استان، افزود: بایستی در هر شرایطی مصوبات ستاد تنظیم بازار در راستای خروج صنوف آلاینده از محدوده شهری اجرایی شوند.

معاون استاندار لرستان اظهار داشت: بر اساس قانون ۲۵ صنف به عنوان صنوف مزاحم شناسایی شده اند که تاکنون بخشی از آنها از محدوده شهری خرم آباد خارج شده و باید به صورت مرحله ای اقدامات لازم برای ساماندهی سایر صنوف نیز در دستور کار قرار گیرد.

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.