مرادپور: 500دهیار در لرستان آموزشهای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی را فرا گرفتند/ جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح اراضی لرستان

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان،  احمدمرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان که به ریاست بدری رییس کل دادگستری لرستان، دادستان استان و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از پیگیریهای دلسوزانه ریاست دادگستری و دادستان لرستان در بخش های مختلف گفت: روز گذشته از طرحهای آبخیزداری منابع طبیعی استان بازدیدی انجام دادیم که کارهای خوبی در راستای جلوگیری از فرسایش خاک، تغذیه آبهای زیرزمینی، جلوگیری از وقوع سیل و غیره صورت گرفته که جای تقدیر دارد.
وی افزود: همه ما وظیفه داریم در راستای جلوگیری و تصرف از اراضی ملی ورود پیدا کرده و با متخلفین برخورد کنیم.
مرادپور یادآورشد: شهرستانهای خرم آباد و پلدختر از لحاظ توپوگرافی در معرض سیل قرار دارند که با اجرا طرح های آبخیزداری در بالا دست تا حدودی می توان از خسارت های ناشی از سیل جلوگیری کرد.
وی افزود: 500دهیار در سطح لرستان آموزشهای حفاظت از اراضی ملی، منابع طبیعی و جلوگیری از ساخت و سازهای خارج از محدوده روستاها را فرا گرفتند.
وی یادآورشد: حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی یک وظیفه است، از این رو باید در راستای حفاظت از این منابع همه دستگاهها پای کار باشند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.