‍ ‍ ‍ رئیس مجمع نمایندگان لرستان: استاندار لرستان محور وحدت در استان است/نمایندگان لرستان از تمام ظرفیت خود برای حمایت از مدیریت ارشد استان در راستای توسعه استفاده خواهند کرد

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان علی رستمیان امروز در جلسه بررسی مشکلات اقتصادی شهرستان‌های سلسله و دلفان بیان کرد: متاسفانه شاهد تعلل سرمایه‌گذار قبلی گاوداری بزرگ دلفان بودیم به همین دلیل با بررسی‌های صورت گرفته در نظر گرفته شد برای پیشبرد هر چه بیشتر کار شرایط را برای استفاده از سرمایه‌گذاری جدید مهیا کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا قرار بر این شد تا یک هلدینگ زیرمجموعه شرکت شستا وابسته به سازمان تامین اجتماعی که اعلام آمادگی کرده در این راستا وارد کار شده و عملیات اجرایی احداث این پروژه بسیار مهم را در مدت زمان معین و مناسبی انجام دهد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همین راستا قرار شده تا ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات به این هلدینگ اعطا شده و مابقی سرمایه‌گذاری لازم برای تکمیل گاوداری چند هزار راسی دلفان توسط سرمایه‌گذاران تامین و عملیات اجرای پروژه در دستور کار قرار گیرد.


رستمیان در ادامه با اشاره به همکاری و هم فکری بسیار مناسب نمایندگان استان با مدیریت ارشد لرستان عنوان کرد: تاکنون با چندین استاندار و تیم‌های مدیریتی کار کردیم اما خوشبختانه اکنون دکتر خادمی استاندار لرستان یکی از استاندارهای صادق و به عنوان یکی از عوامل ایجاد وحدت در استان هستند.

رستمیان اظهار داشت: در این مدت استاندار لرستان و معاون هماهنگی امور اقتصادیشان از تمام ظرفیت خود برای توسعه استان استفاده کرده و تمام تلاش خود را برای ایجاد وحدت و همراهی در میان نمایندگان و تیم مدیریتی استان مهیا کرده است.

وی بیان کرد: شاید در کمتر استانی در کشور بتوان مشاهده کرد که تمامی نمایندگان توافق و اتحاد لازم را دارند و به جای تقابل میان تیم مدیریتی استان و نمایندگان به دنبال توسعه باشند استاندار لرستان به هیچ عنوان دارای روحیه چالش‌برانگیزی نیست و تمام تلاش خود را برای ایجاد وحدت در استان و توسعه انجام داده است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم تلاش هرچه بیشتر برای توسعه شهرستان دلفان، افزود: متاسفانه در گذشته شرایط این شهرستان به گونه‌ای بود که به هیچ عنوان اقدامات مناسب در آن صورت نگرفته و شاهد فاصله بسیار زیاد دلفان با معیارهای توسعه بودیم اما خوشبختانه اکنون اقدامات بسیار مناسبی در این شهرستان در حال انجام بوده که انتظار می‌رود مدیران دستگاه اجرایی و سایر مسئولان از تمام ظرفیت خود برای جبران عقب ماندگی دلفان استفاده کنند
خوشبختانه دکتر امیری معاون اقتصادی استاندار تلاس زیادی برای پیشبرد توسعه در استان انجام داده که امیدواریم در آینده شاهد تحقق اقدامات باشیم.

رستمیان در ادامه با اشاره به اینکه نمایندگان لرستان از تمام ظرفیت خود برای حمایت از مسئولان در راستای توسعه استان استفاده خواهند کرد، افزود: خوشبختانه اکنون دکترخادمی استاندار تمامی از ظرفیت تمامی نمایندگان استان برای اجرایی کردن پروژه‌‌ها و توسعه استفاده و این اتفاق مبارک امروز در استان لرستان افتاده است.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در ادامه اظهار داشت: در گذشته شرایط به گونه‌ای بود که وحدت و اتفاق نظر میان نمایندگان و مدیریت ارشد استان وجود نداشت و به جای توسعه و حمایت اقدامات و تقابلات خنثی میشد اما اکنون شاهد ایجاد تعامل بسیار مناسبی از سوی نمایندگان با تیم مدیریتی استان هستیم که همین عامل مطمئنا باعث پیشبرد اهداف توسعه ای در لرستان خواهد شد.