‍ ‍ معاون استاندار لرستان خبر داد : جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات تسهیلات مناطق محروم در لرستان

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان گودرز امیری روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات اقتصادی شهرستانهای سلسله و دلفان که با حضور نماینده مردم این شهرستان‌ها برگزار شد بیان کرد: در استان لرستان تمامی نمایندگان از تمام ظرفیت خود در جهت توسعه استان و حمایت از دولت استفاده می‌کنند.

وی در ادامه گریزی نیز به وضعیت پرداخت تسهیلات در استان زد و افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته شاهد پرداخت تسهیلات مناسبی در حوزه‌های مختلف در استان هستیم به عنوان نمونه در حوزه تسهیلات اشتغال فراگیر از ۲۲۰ میلیارد تومان سهم ۱۱۰ میلیارد تومان جذب شده و منتظر اعلام بخش دوم پرداخت تسهیلات هستیم.

این مسئول بیان کرد: همچنین در حوزه پرداخت تسهیلات به مناطق محروم استان لرستان ۴۰ میلیارد تومان سهم داشت با توجه به جذب ۱۰۰ درصدی این اعتبارات توانستیم ۲۵ میلیارد تومان دیگر جذب کنیم.

معاون استاندار لرستان در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات رونق تولید در لرستان نیز افزود: سهم کلی در نظر گرفته برای استان لرستان در حوزه تسهیلات رونق تولید حدود ۸۰۰ میلیارد تومان است که تاکنون ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده و بخشی از این میزان پرداخت شده و مابقی نیز در دستور کار قرار دارند. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.