مرادپور : آموزش‌ها باید همخوانی با نیاز جامعه داشته باشند/ تولید ایده و به ثمر نشستن آن در توسعه و تحرک جامعه مهم است

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، احمدمرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی استان که در معاونت عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: جهاد دانشگاهی یک نهادی با روحیه جهادی است و با توجه به نیاز امروز جامعه که تحرک و توسعه است، خلاقیت و ایده پردازی می‌تواند در موفقیت این نهاد مهم تاثیرگذار باشد. دکتر مرادپور افزود: ایده پردازی یک امر مهم و ضروری در راستای توسعه هر جامعه است، از این رو جهاد دانشگاهی با ظرفیت خوبی که در اختیار دارد، می‌تواند به سمت به ثمرنشستن ایده های نو در بخش های مختلف حرکت کند.
 مرادپور یادآور شد: آموزش‌ها باید مطابق با نیاز جامعه همخوانی داشته باشد، لذا کارهایی که جهاد دانشگاهی در این زمینه انجام می دهد، قابل تقدیر است.
وی با اشاره به اینکه اگر می خواهیم در بحث اقتصادی موفق باشیم، باید همانند دوران دفاع مقدس عمل کنیم، گفت: از افراد توانمند، ایده پرداز و نخبه باید حمایت و استفاده کنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: امروز خیلی از واحدهای صنعتی و نیمه تمام تعطیل و رها شده هستند، لذا می توانیم با ایده های نو بخشی از این واحدها را احیا کنیم.
در ادامه  دهقانی رئیس جهاد دانشگاهی استان لرستان برنامه ها و گزارشی از فعالیت های این مرکز در بخش های مختلف فناوری، تولید نرم افزار، انیمیشن، کشاورزی، عمرانی و غیره ارائه داد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.