مرادپور: استاندارد کیفیت تولید و خدمات را افزایش می دهد

on .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: رعایت استاندارد های لازم باعث افزایش کیفیت خدمات می شود.

دکتر احمد مرادپور در کارگروه تخصصی استاندارد سازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده ای انجام داده اما دستگاه های اجرایی باید با تعامل بیشتر و پرهیز از اقدامات جزیره ای زمینه خدمات تاثیرگذار و بیشتر را فراهم کنند.
وی از عدم هماهنگی برخی دستگاه های اجرایی انتقاد کرد و اظهار داشت: موارد قانونی در بسیاری از زمینه ها به اندازه کافی وجود دارد اما عدم توجه باعث ناهماهنگی شده است.
 مرادپور به صدور پروانه های بهره برداری در استان اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا به دلیل رفع مشکلات اشتغالزایی صدرور پروانه تسهیل می شود و از طرفی تسهیلات خوبی نیز به سرمایه گذار پرداخت می شود.
وی اضافه کرد: بهره برداران در مقابل دریافت مجوز و خدمات باید کالا و اجناس مورد تایید و استاندارد و با کیفیت به بازار تحویل دهند.
مرادپور بر ضرورت کنترل و نظارت در بازار تاکید کرد و گفت: تولید کنندگان موظف به اخذ پروانه های مربوطه هستند چراکه ارتباط مستقیم با سلامت جامعه دارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تولید محصولات غیر مجاز باعث کاهش کیفیت خدمات شده است.
وی افزود: رعایت قانون مانع از تولید محصولات غیر مجاز می شود و تولیدات آزمایشی نباید در بازار توزیع شوند و در صورت تایید استاندارد باید محصولات به تولید انبوه برسند.
وی تاکید کرد: هر تولید غیر استاندارد باید بلافاصله پروانه آن واحد ابطال شود

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.