استاندار لرستان گفت: حمایت‎های مردم از نظام وظیفه ما را سنگین‎تر می‎کند.

on .

استاندار لرستان گفت: حمایت‎های مردم از نظام وظیفه ما را سنگین‎تر می‎کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جشنواره آدم برفی که در روستای فرسش الیگودرز برگزار شد با تبریک ایام‎الله دهه فجر، اظهار کرد: امروز روز ورود امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن است که آن را به تمامی ایرانیان تبریک می‎گوییم.

وی با بیان اینکه حمایت‎های مردم از جمهوری اسلامی و نظام وظیفه ما را سنگین‎تر می‎کند، افزود: امیدواریم بتوانیم هر آنچه که در توان داریم به آنان خدمت بکنیم.

خادمی با تقدیر از نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وی تمامی موارد مربوط به شهرستان را به صورت جدی پیگیری می‎کند و خدمات خوبی نیز انجام داده است.

استاندار لرستان به تشکیل شورای برنامه ریزی در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: در آینده‎ای نزدیک در بربرود شرقی نیز این جلسه برگزار می‎شود و از قبل مشکلات بررسی خواهند شد که امیدواریم بتوانیم مصوبات خوبی برای اجرایی کردن داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پیست فرسش اگر به نتیجه برسد از برف که مزیت نسبی است به عنوان ظرفیت گردشگری و برگزاری ورزش‎های زمستانی استفاده می‎شود، افزود: این کار شروع خوبی است و باعث رونق منطقه نیز خواهد شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.