‍ ‍ افتتاح سه طرح مهم عمرانی و اقتصادی در بروجرد

on .

استاندار لرستان از افتتاح سه طرح مهم اقتصادی و عمرانی در بروجرد خبر داد.

‍ به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در دهمین روز از دهه مبارک فجر در سفر به بروجرد بمنظور افتتاح برخی از پروژه‌های این شهرستان اظهار کرد: امروز میزبان دکتر منصور غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری بودیم و سه پروژه مهم عمرانی و اقتصادی در این شهرستان افتتاح شد.

وی ادامه داد: یکی از این پروژه‌ها افتتاح ۱۴ طرح گازرسانی به روستاهای بروجرد بود که به بهره‌برداری رسید.

استاندار لرستان بیان کرد: دومین پروژه افتتاحی در بروجرد مرکز تشخیص پزشکی هسته ای بود که با مشارکت بخش خصوصی در بیمارستان شهید چمران این شهر با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال راه اندازی شد.

دکتر خادمی گفت: دیگر پروژه‌ای که امروز با حضور وزیر محترم علوم افتتاح شد سرای دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی بود که این خوابگاه به مساحت ۴ هزار و ۷۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال احداث شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در ادامه بحث گرامی‌داشت دهه فجر در روستای طالقان از توابع خرم‌آباد یک مجموعه ورزشی با ۱۸۰۰ متر زیربنا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد که مردم و جوانان منطقه بتوانند از این امکانات ورزشی در مسیر سلامت روح و جسم و ورود به رقابت‌های ملی و بین‌المللی استفاده کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.