مرادپور: شفافیت مالی در شهرداری ها مهم و ضروری است/ ایجاد انگیزه و امید در بین پرسنل شهرداری ها از وظایف مهم حراست های این سازمانهاست

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان،  احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در گردهمایی حراست های شهرداری های استان لرستان که در هتل شهرداری خرم آباد با حضور مدیرکل حراست استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تبریک و تسلیت شهادت جمعی از پاسداران به ویژه پاسدار هم استانی شهید بروجی و شهادت سرگردجابر بیرانوند از نیروهای نظم امنیت نیروی انتظامی اظهارداشت: سالم ترین و موفق ترین نیروهای شهرداری ها نیروهای حراستی هستند.
وی عنوان کرد: باید تلاش شود، اعتماد مردم حفظ شود و این اعتماد تنها با صداقت، شفافیت و عدم فاصله بین مردم و مسئولان حفظ می شود.
مرادپور اظهار داشت: شفافیت مالی در شهرداریها مهم و ضروری است که باید رعایت شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه من مخالف استخدام در شهرداریها نیستم، اما به شرط ایجاد پروژه های سرمایه گذاری توسط شهرداریها این امر باید صورت گیرد، گفت: ما دنبال ساختن شهرهای استان هستیم، دنبال اذیت پرسنل شهرداریها نیستیم.
وی افزود: نیروهای حراست شهرداریها باید به عنوان مشاوران شهرداران از لحاظ درجه علمی دارای بالاترین درجه علمی باشند و در بخشهای مختلف مالی، فنی، پرسنلی و غیره اطلاعات لازم را داشته باشند.
مرادپور عنوان کرد: انتظار ما از نیروهای حراست شهرداریها این است که مانع تعطیل شدن پروژههای شهرداریها شوند، ولی اگر تخلفی صورت گرفته برخورد قانونی داشته باشند.
وی یادآورشد: شهرداریهای استان امروز به دلایل مختلفی با مشکلات زیادی روبرو هستند، پس باید تلاش شود در این فرصت کوتاه باقیمانده قبل از سال بخشی از این مشکلات از لحاظ مالی و پرداخت حقوق معوقه حل و فصل شوند.
وی از نیروهای حراستی شهرداری ها خواست که ایجاد انگیزه و امید را در دل پرسنل شهرداریها ایجاد کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.