استاندار لرستان: وضعیت پایدارتری در اقتصاد خواهیم داشت

on .

استاندار لرستان گفت: حمایت دولت از روستاها منجر به مهاجرت معکوس شده است.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان به نقل از ايسنا
، دکتر سید موسی خادمی در بازدید از روستای صاحب‌الزمان (عج) در جمع اهالی با بیان اینکه شهدا نیازمند برگزاری یادواره‌ها نیستند بلکه ما نیازمندیم تا از راه، شهادت، شجاعت و زندگی آنان بهره بگیریم و با داشته‌های خود این نظام را حفظ کنیم، افزود: برخی‌ها به خاطر خواسته‌های کوچک و تفاوت سلیقه نباید برای نظام مشکلی ایجاد کنند.

وی ادامه داد: امروز مردم مشکلاتی دارند که با مدد الهی حل خواهند شد و از این به بعد شرایط بهتر و وضعیت پایدارتری در اقتصادمان خواهیم داشت.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: دولت در محرومیت‌زدایی تمام توان خود را به کار گرفته به‌طوری‌که برق، آب، گاز، مدرسه و خانه بهداشت را به روستاها آورده است.

خادمی افزود: توسعه روستا نیازمند دو امر است یکی کارهایی که دولت باید انجام دهد نظیر ایجاد پاسگاه، برق، گاز و آب و امنیت که خوشبختانه عمده این کارها را انجام داده و حتی شاهد جریان مهاجرت معکوس در روستاها هستیم.

وی ادامه داد: در بخش اشتغال دولت به‌تنهایی نمی‌تواند کاری کند و باید مردم با بخش خصوصی همکاری کنند و خود نیز مشارکت داشته باشند.

استاندار لرستان عنوان کرد: تولید تنها با کارهای بزرگ و کارخانه‌ها ایجاد نمی‌شود بلکه با انجام کارهای کوچک نظیر بوم‌گردی، صنایع‌دستی و گردشگری اشتغال ایجاد کنیم.

خادمی بیان کرد: با تلاش دولت منابع خوبی برای کارهای اشتغال‌زایی کوچک لحاظ شده و تسهیلات چهاردرصدی در حوزه امداد، بهزیستی، امور عشایری و روستایی وجود دارد؛ چنانچه مشکلی برای دریافت این تسهیلات وجود دارد با بخشدار و دهیار اطلاع دهید و در بخش‌های اقتصادی مشارکت کنید

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.