رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: روستاها سهمی در تولید داخلی داشته باشند

on .

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: باید به اهالی روستاها توجه شود تا سهمی در تولید داخلی داشته باشند و با احساس رضایت در آنجا زندگی کنند.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، سردار علی مویدی در بازدید از روستای صاحب الزمان (عج) در جمع مردم با بیان اینکه این روستا بیشترین شهید، رزمنده و ایثارگر به نسبت جمعیت در کشور را داراست، افزود: سهم و نقش این روستا در انقلاب اسلامی ١۵سال قبل از انقلاب بوده که خاستگاه علما و سرداران شهید بوده است.

وی بیان کرد: این مردم همچنان از انقلاب، نظام و ولایت با اقتدار دفاع می‌کنند و نسبت به انقلاب و ارزش‌های آن پای‌بند هستند و بحث معیشت، زیرساخت‌ها و احتیاجات آنان به‌عنوان از ضروریات باید تامین شود.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان کرد: این منطقه و استان نه تنها برای نظام هزینه‌ای نداشتند بلکه برای دفاع از آرمان‌های انقلاب جان‌نثاری کردند.

وی گفت: شعور و درک سیاسی و اجتماعی این روستا در خیلی از شهرها زبانزد بوده و این مناطق نیازمند ارائه خدماتی هستند که در خور شانشان باشد.

مویدی تصریح کرد: یک‌سال پیش بحث راه اندازی پاسگاه در این روستا مطرح شد که با تلاش سورای تامین راه‌اندازی و با این مهم مردم احساس امنیت می‌کنند.

وی عنوان کرد: باید توجه به اهالی روستاها شود تا سهمی در تولید داخلی داشته باشند و با احساس رضایت در آنجا زندگی کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.