‍ مرادپور: با فروختن املاک شهرداریها مخالفم/ جابجای شهرداران در فاصله زمانی کوتاه توسط شوراها یک آفت است

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در مراسم معارفه شهردار جدید دورود ضمن تبریک روز مهندس، ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تولد امام راحل گفت: دورود پایتخت طبیعت ایران اسلامی است، پس باید کارهای که در این شهرستان صورت می گیرد، در شان و منزلت این جایگاه باشد.
وی با اشاره به اینکه شهرداری دورود 5 ماه حقوق معوقه دارد، اظهار داشت: شهرداری دورود 650نفر نیرو دارد که چارت این شهرداری 460نفر است و 130نفر پست دارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با بیان اینکه مخالف فروختن املاک شهرداریها هستم، مگر تبدیل به احسن شود، گفت: این شهرداری ماهانه یک میلیارد و 900میلیون تومان حقوق پرداخت می کند، این در حالی است که از ابتدا امسال تاکنون 21میلیارد تومان درآمد داشته که با این اعتبار بجز حقوق هیچ کاری دیگری امکانپذیر نیست.
دکترمرادپور عنوان کرد: من موافق با اخراج هیچ نیروی نیستم، اما شهرداریها باید به دنبال درآمد پایدار باشند.
وی از شهردار جدید دورود خواست کمیته های تحت عنوان کمیته سرمایه گذاری، نیروی انسانی و وصول مطالبات را هر چه سریع تر فعال کند.
 مرادپور یادآور شد: عمده شهرداریهای لرستان ورشکسته هستند و باید به دنبال جذب سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی باشند.
وی خطاب به شوراهای شهرهای استان گفت: شوراها در انتخاب شهرداران دقت کنند، تا بعد از مدت کوتاهی به دنبال جابجای شهرداران نباشند، زیرا امروز این امر به عنوان یک آفت تبدیل شده است.
مرادپور در خصوص مشکل فاضلاب شهر دورود گفت: جلسه بررسی این مشکل انجام گزفته و ابتدای سال آینده رفع این مشکل در دستور کار قرار گرفته است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.