مرادپور: استاندار لرستان برای توسعه این استان برنامه دارد/بیشترین احترام و توجه استاندار به مهندسین و پیمانکاران بوده است

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان،  احمدمرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در آیین گرامیداشت روز مهندس که در سالن جهاد استان برگزار شد، ضمن تبریک روز مهندس و روز زن گفت: بیشترین احترام استاندار به پیمانکاران و مهندسین بوده که نسبت به گذشته قابل قیاس نیست.
وی افزود: استاندار لرستان از روزی که به عنوان استاندار منصوب شدند علیرغم محدودیت های منابع برای توسعه استان تمام تلاش خود را بکار گرفته که جای تقدیر دارد.مرادپور یادآورشد: در این یکسال و چند ماه توسط استاندار لرستان 125پروژه کلیدی و شاخص در لرستان شناسایی و برای تکمیل آنها کارهای بزرگی صورت گرفته و تاکنون از پیشرفت مطلوبی برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه نمونه این پروژه ها بحث پمپاژهای آب بوده که سالیان سال بلاتکلیف بوده و امروز آماده افتتاح و بهره برداری می باشند، گفت: ما از مهندسین عزیز انتظار انتقاد مهندسی داریم، یعنی اظهار نظر مهندسی باید مبنای علمی داشته و با عدد رقم باشد.
مرادپور با انتقاد از برخی اظهار نظرهای غیرکارشناسی در سیل اخیر در لرستان توسط برخی مهندسین گفت: سیلهای اخیر در لرستان تا خوزستان و سد کرخه را در برگرفته و نزدیک به یکهزار میلیارد تومان خسارت به لرستان وارد کرده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: مهندسین ما باید مقوله سبک سازی، هوشمندسازی و به اقتصادی بودن ساخت و سازها توجه ویژه ای داشته باشند.
وی افزود: بزودی بحث مجریان ذیصلاح اجرایی می شود.
مرادپور گفت: امروز بحث بازآفرینی شهری یک فرصت است و باید از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم.
وی اظهار داشت: تهیه نقشه بازآفرینی شهری آماده شده و در فاز نخست بیش از 4هزار واحد احداث می شود، اما هیچگونه محدودیتی برای افزایش این سهمیه وجود ندارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.