‍ ‍ با حضور وزیر کار: عملیات اجرایی گاوداری 6 هزار راسی دلفان آغاز شد

on .

عملیات اجرایی گاوداری 6 هزار راسی دلفان با ظرفیت تولید سالانه 35هزار تن شیر و 500 تن گوشت روز جمعه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در آئین آغاز عملیات اجرایی این طرح گفت: هیچ نگرانی در ادامه این طرح وجود ندارد ، این طرح به لحاظ تامین منابع مالی نباید با محدودتی مواجه باشد و عملیات اجرایی طرح باید در اسرع وقت صورت گیرد .

 

وی با اشاره به ظرفیت ها منطقه دلفان اظهار داشت: با توجه به بارش های انجام شده سال زارعی خوبی پیش بینی می کنیم لذا امیدواریم که این مرکز اقتصادی مرکز خیر و اشتغال برای مردم این منطقه باشد و مشاغل خدماتی غیر مستقیمی ایجاد کند.

شریعتمداری با تاکید بر توازن توسعه گفت: برخی طرح ها منابع آنها در برخی نقاط راحت تر جذب می شود ولی در راستای ایجاد توازن در توسعه در نقاط مختلف استان لرستان باید شرایطی فراهم شود تا در مناطق سخت تر هم جذب منابع طرح ها صورت گیرد.


وی یادآور شد: منطقه دلفان از نظر گردشگری در صورتیکه
توان مطالعات آن را نهایی کرد ظرفیت های خوبی دارد.
همچنین در جریان سفر امروز وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلفان خانه امید نوراباد با 700 متر مساحت و اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان کلنگ زنی شد.

پیش بینی زمان ساخت این طرح 18 ماهه عنوان شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.