درآمدزایی در شهرستان خرم آباد

on .

استاندار لرستان گفت: یکی از اقدامات مهم و اثرگذار شهردای و شورای اسلامی شهر خرم آباد، تلاش در راستای ایجاد و تامین منابع درآمدی و مالی پایدار  و  مولد با هدف توسعه و بهینه سازی خدمت رسانی به شهروندان باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد، افزود: لازمه برنامه ریزی و اجرای طرح های عمران شهری و فعالیت در حوزه رشد و توسعه پایدار و متوازن شهر، بهره مندی از منابع مالی و اعتبار مناسب است.

وی با اشاره به مشکلات مالی شهرداری خرم آباد، اظهار کرد: کمبود منابع مالی و درآمدهای شهرداری خرم آباد از جمله موانع موثر در مسیر ارائه خدمات بهتر و مطلوب به شهروندان است.

استاندار لرستان همچنین با تاکید بر توسعه ، عمران و آبادانی شهر خرم آباد، افزود: تحقق این مهم مستلزم ، نگاه کارشناسی و جامع  شورای شهر و شهرداری برای برنامه ریزی مشخص و هدفمند در حوزه مدیریت شهری است.

مهندس بازوند تاکید کرد: خرم آباد دارای ظرفیت ها و قابلیت های مناسبی برای رشد و توسعه است که بهره مندی از این توانمندی ها نقش مهمی در عمران و آبادانی این شهر به عنوان مرکز استان لرستان دارد.

وی، بهسازی و زیباسازی شهر، توجه جدی به نیازهای شهروندان و ایجاد و توسعه مراکز تفریحی، فضای سبز، مبلمان شهری از جمله ماموریت های شهردای و شورای اسلامی شهر است.

نماینده عالی دولت در لرستان با اشاره به لزوم ممانعت از ساخت و سازهای بی رویه و غیرقانونی در سطح شهر، گفت: دراین زمینه ضروری است اصول فنی و مهندسی در ساخت و ساز و معیارهای استاندارد در بحث مقاوم سازی واحدهای مسکونی و غیرمسکونی، به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: تعامل و همکاری منطقی و موثر شهرداری با شورای شهر  و تلاش برای عمران و آبادانی شهر به طور طبیعی زمینه ساز ایجاد آرامش، رفاه و آسایش در سطح جامعه خواهد شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.