‍ ‍ ‍ استاندار لرستان مطرح کرد: انتخاب دو مدیر ویژه بحران برای شهرستان های خرم آباد و پلدختر

on .

به گزارش روابط عمومی َاستانداری لرستان: از خرم آباد ، دکتر خادمی استاندارلرستان در ستاد مدیریت بحران لرستان بیان کرد: استان همچنان در معرض بحران است و نباید تصور کرد که بحران و خطر سیلاب برطرف شده است.

وی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید نیازمندی هایی که برای رفع مشکلات مردم دارند را بیان کنند،افزود: تمامی نیازها و کمبود های استان برای مقابله با بحران اخیر را در اختیار مسئولان کشوری قرار داده ایم و در آینده نزدیک این نیازها از طرق مختلف از جمله از استان های همجوار تامین خواهند شد.

استاندار لرستان اظهار کرد:باید پیش بینی های لازم برای میزان افزایش حجم آب رودخانه های خرم آباد و کشکان طی ساعات آتی را به سرعت و دقت انجام دهیم و با توجه به این پیش بینی اقدامات بعدی را برنامه ریزی و اجرا کنیم.

خادمی با اشاره به اینکه مرادپور و ابراهیمی را به عنوان مدیران ویژه شهرستان های خرم آباد و و پلدختر انتخاب نموده است،تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید امکانات خود را به مناطق آسیب دیده انتقال دهند و منتظر دستور از جانب استانداری نباشند.

وی در بخش پایانی صحبت های خود خاطر نشان کرد: از مردم استان خواهشمندیم به اخطار هایی که از طرف دستگاه های اجرایی صادر شده عمل کنند

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.