استاندار لرستان: آب و برق مناطق سیل زده به هر طریقی وصل شود

on .

استاندار لرستان: آب و برق مناطق سیل زده به هر طریقی وصل شود

استاندار لرستان بر لزوم رفع مشکلات آب و برق مناطق سیل زده تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سیدموسی خادمی در محل تعمیر خط انتقال آب شرب شهر معمولان اظهار کرد: سیل بی سابقه ای که چند روز اخیر در استان شکل گرفت خسارات زیادی به زیرساخت‎ها وارد شد.

وی اضافه کرد: زیرساخت‎هایی مانند شبکه‎های برق و آبرسانی به روستاها و شهرها از جمله این موارد هستند که مهمترین آنها قطع شبکه آبرسانی به شهر معمولان بود.

دکتر خادمی ادامه داد: این شهر 8000 نفر جمعیت دارد و با پیش بینی‎هایی که از قبل شد، مخازنی تعبیه و پر شده بود و بیش از 30 ساعت مردم توانستند از آب آنها استفاده کنند.

استاندار لرستان بیان کرد: زمان بازگشایی جاده، آب‎های بسته بندی نیز وارد شد؛ تعداد زیادی از روستاها هم که آبشان قطع بود در حال وصل شدن هستند.

وی خاطرنشان کرد: جاده برخی مناطق دچار مشکل شده و دسترسی برای وصل کردن آب دشوار بود و برق نیز همین مشکلات را دارد اما نسبت به تعدادی که در ابتدا قطع شده بود کاهش پیدا کردند؛ امیدواریم تا روزهای آینده به طور کامل مشکل آنها رفع شود.

دکتر خادمی با بیان اینکه حجم خسارات خیلی بالا بوده و زمان زیادی برای عادی شدن وضعیت نیاز است، ادامه داد: البته رفع مشکلات در بخش جاده و آب و برق ضروری است و باید به هر طریقی انجام شوند.

استاندار لرستان بیان کرد: حوزه پلدختر و معمولان به ویژه در بخش ارتباطات و حمل و نقل برای اینکه به حالت عادی برگردد نیاز به زمان و اعتبارات بالایی است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.