معاون استاندار لرستان: زمان وقوع بحران حفاظت از جان و مال مردم در اولویت قرار دارد

on .

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری لرستان گفت: حفاظت و حراست از جان و مال مردم در زمان وقوع بحران در اولویت تمام دستگاه های اجرایی استان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، احمد مرادپور در نشست ستاد مدیریت بحران سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: با توجه به شدت بارش ها و سیلاب های اخیر در نقاط مختلف استان با هوشیاری کامل و تدابیر ستاد مدیریت بحران از خسارات جانی جلوگیری شد.
وی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی باید برآورد خسارت سیل را جمع آوری کنند تا بتوانیم آنها را جبران و برای برطرف کردن مشکلات مردم تلاش کنیم.
مراد پور بیان کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و وزارت نیرو در اوایل هفته آینده شاهد بارش های قوی و سیل آسا در استان خواهیم بود که باید کاستی هایی که در سیلاب های گذشته داشتیم را برطرف کرده و نقاط حادثه خیز در سیلاب را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان اضافه کرد: اعضای ستاد مدیریت بحران باید با جدیت کامل در روزهای اوایل هفته آماده باشند و برای کاهش خسارت تلاش کنند.
وی ادامه داد: ستاد مدیریت بحران شهرستان های دوره چگنی و پلدختر نیز باید در بارش های هفته آینده آمادگی خود را برای جلوگیری از بروز هرنوع مشکل داشته باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: دفاع از زندگی مردم در شرایط سخت خط قرمز همه مدیران دستگاههای اجرایی است و ما باید در زمان بحران با عزم جدی وارد کار شویم تا جایی که از ورود آب به منازل مردم جلوگیری شود.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.