ابتکار مطرح کرد: عزم جدی دولت برای جبران خسارات سیل

on .

ابتکار مطرح کرد: عزم جدی دولت برای جبران خسارات سیل

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت امدادرسانی و بازسازی زیرساخت‌ها بعد از سیل را به خوبی انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، معصومه ابتکار روز سه شنبه در بازید از مناطق سیل‌زده پلدختر اظهار کرد: اگرچه ممکن است اجرایی شدن مصوبات مناطق سیل‌زده زمان‌بر باشد اما دولت تصمیم جدی در راستای استمهال وام‌ها و جبران خسارات وارده به مردم این مناطق دارد.

وی بیان کرد: هدف از این سفر ارزیابی اقدامات، کمک به بخش غیردولتی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در راستای تهیه اقلام، پشتیبانی و ارائه کمک‌های امدادی است.

ابتکار با بیان اینکه مدیریت آسیب‌های روانی بعد از سیل به ویژه مسئله تاب آوری در سطح کشور بسیار مهم است، ادامه داد: آمادگی اجرای دوباره آن به صورت گسترده در سطح استان وجود دارد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بیان کرد: جوامع آسیب دیده را باید نسبت به شرایط و مسائل موجود برای رفتارهای درست آموزش داد.

وی به مسائل خاص زنان، مشکلات و نیازهای خاص زنان نیز اشاره کرد و گفت: طی سفر به لرستان جلسه‌ای در این زمینه با مسئولان مربوطه برگزار شد.

ابتکار اضافه کرد: دولت امدادرسانی و بازسازی زیرساخت‌ها پس از سیل را به خوبی انجام داده اما مشکلات زیاد بوده و هماهنگی بین بخشی دستگاه‌های اجرایی و مدیریت مشترک بسیار مهم است.

معاون رئیس جمهور به تلاش‌های انجام شده در این زمینه اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی اقدامات انجام شده به مردم بسیار مهم است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.