استاندار لرستان: ادارات شهرستان پلدختر باید فعال شوند

on .

استاندار لرستان گفت: ادارات شهرستان پلدختر از فردا چهارشنبه 21 فروردین ماه باید فعال شود زیرا مردم نیازمند ارائه خدمات اداری هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی شامگاه سه شنبه در نشست شورای اداری پلدختر اظهار داشت: مدیران استانی وشهرستانی باید از فردا چهارشنبه دستگاه مربوطه را سر و سامان داده و کارمندان نیز در ادارات حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: همچنین به کارمندان سیلزده باید کمک کرد و هر کسی که پای کار نباشد با آنها برخورد می شود.
وی گفت: بازرسی استانداری لرستان هم بر این مساله باید نظارت داشته باشد و ادارات پایین دست در صورتی که نمی توانند مکان را تمیز کنند نقل مکان کرده و اداره را در مکان دیگر دایر کنند.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت: اکنون آمریکا در این زمان یکی از اصیل ترین نهاد های ما را نشانه گرفت لذا باید پاسخ قاطع دریافت کند.
سید حمیدرضا کاظمی بیان کرد: مسئولانی داریم که علی رغم سیلزدگی پای کار هستند واکنون نیز شرایط خدمات رسانی بهتر شده است.
وی ادامه داد: حجم کار گسترده است، نیازمند اطلاعات جامع تری از روستاهای اطراف پلدختر هستیم.
کاظمی اضافه کرد: اگر اطلاعات دقیق تر داشته باشیم بهتر خدمت رسانی می کنیم زیرا پشتیبانی و امکانات کم نیست.
وی ادامه داد: مشکل اصلی ما پل های ارتباطی است به سمت غرب رودخانه راه ارتباطی مناسبی نداریم، باید تمهیداتی اندیشیده شود تا به مناطق روستایی دسترسی سریع داشته باشیم.
وی گفت: هنوز در بحث لایروبی بطور جدی وارد نشده ایم، دفتر کار استاندارلرستان نیز به پلدختر منتقل شده و تمام توان خود را به سمت حل مشکل مردم معطوف کرده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان نیز این نشست اظهار داشت: خسارات فراوانی به مردم وارد شده و در زمان بحران اولین کسانی که وارد می شوند مدیران محلی و استانی هستند.
احمد مرادپور افزود: خیلی از مدیران شهرستان در محل حضور ندارند، در بحران ما وقت اضافه نداریم.
وی بیان کرد:عملکرد برخی از آنها صفر و زیر صفر است چرا فرماندار باید تنها باشد تعطیلات تمام شده اما برخی از مسئولان به بهانه سیل سر کار خود حاضر نیستند.
وی ادامه داد: وقتی حضور مدیران پررنگ باشد بار نگرانی مردم کم می شود، مدیران کل هم باید نسبت به حضور مدیران شهرستان نظارت کافی داشته باشند.
فرماندار پلدختراظهار داشت: هیچ نقطه ای در شهر وجود ندارد که استاندار چندین بار سر نزده باشد، مدیران همه حضور دارند و چیزی کم نگذاشته اند.
نعمت اله دستیاری افزود: همه مسئولان پای کار بودند و اگر رسانه ها نبود ما نمی توانستیم افکار عمومی را نسبت به شرایط موجود آگاه کنیم.
وی گفت: مردم به بدلیل خسارات ناراحت هستند، باید نهایت حرمت به آنها گذاشته شود و تکریم روزهای گذشته دو چندان شود.