‍ استاندار لرستان خبر داد: آغاز بازسازی جاده خرم‌آباد_ پلدختر

on .

استاندار لرستان گفت: عمده فعالیت‌ها معطوف به رساندن وضعیت مناطق سیل‌زده به حالت عادی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه ستاد بحران استان که با حضور مهندس سید سعید شاهرخی استاندار همدان و معین لرستان برگزار شد، با بیان اینکه از روز اول حادثه و سیل کمک‌های این استان وارد لرستان شد، اظهار کرد: هم‌اکنون نیز در چندین نقطه استان حضور دارند و کارهایی که به آنها واگذار شده به نحو احسن انجام داده‌اند.

 وی به مصوبات این جلسه اشاره کرد و گفت: چندین مأموریت جدید به اتفاق یکدیگر برای فعالیت ماشین آلات آنها تعریف شد و ممکن است این ماشین آلات متناسب با نیاز افزایش یابند.

 استاندار لرستان ضمن تقدیر از مردم و مسئولین استان همدان بیان کرد: امیدوارم با این حس نوع دوستی همراه احساس مسئولیت مدیران، بتوانیم کار بازسازی را در استان سرعت بدهیم.

 وی ادامه داد: حجم خسارات خیلی بالاست و ما در تلاش هستیم این روند را به حالت عادی برگردانیم.

 دکتر خادمی خاطرنشان کرد: در ابتدای سیل تمامی ارتباطات قطع بود بنابراین خدمات‌رسانی تقریباً غیرممکن شد، اکنون عمده فعالیت ما معطوف به رساندن وضعیت به حالت عادی است تا بتوانیم کار خدمات رسانی و شروع پروژه‌ها، همچنین فعالیت‌های اقتصادی مردم را آغاز کنیم.

 استاندار لرستان به جاده قدیم خرم‌آباد_ پلدختر اشاره کرد و با بیان اینکه طراحی آن در حال انجام است، تصریح کرد: اصل جاده باقی خواهد ماند اما نقاطی که عبور از محل قبلی آن ممکن نخواهد بود با ترسیم واریانت جدید ممکن است چندین تونل در مسیر ایجاد شود.

 وی افزود: روستاییانی که در حاشیه این جاده قرار دارند نباید نگرانی در مورد راه داشته باشند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.