توزیع نامناسب اقلام امدادی موجب بی‌اعتمادی می‌شود

on .

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر لزوم ساماندهی مناسب در توزیع اقلام امدادی و کمک‌های خیران، اظهار کرد: توزیع نامناسب اقلام امدادی موجب بی‌اعتمادی در جامعه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، قاسم ولی‌زاده در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی، اظهار کرد: تمام مسائل در حوزه فرهنگی توسط کارگروه اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی اشاره‌ای به برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت سوم خرداد و بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) کرد و افزود: جامعه باید با آثار معنوی امام راحل آشنا شود.

ولی‌زاده با اشاره به اینکه در مناطق سیل‌زده می‌توان نقاط ضعف و قوت اجتماعی را یافت، تصریح کرد: یکی از کمیته‌های قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده کمیته اجتماعی و مشارکت‌های مردمی است که کارگروه معنوی نیز ذیل آن تعریف می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه در جریان سیل ۳۸۰ منزل تخریب و ۲ هزار منزل غیر قابل سکونت بوده اما ۱۲ هزار چادر توزیع شده است، افزود: در این راستا باید اقدامات فرهنگی و اجتماعی در سطح این مناطق انجام داد و رسالت دستگاه‌های فرهنگی و مذهبی بیشتر می‌شود.

وی با ذکر این مطلب که توزیع نامناسب اقلام امدادی بین سیل‌زدگان باعث بی‌اعتمادی در جامعه شود، اظهار کرد: خیرین نیز با همکاری دستگاه‌های اجرایی اقلام امدادی توزیع کنند.

ولی‌زاده با تأکید بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی در جهت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، تصریح کرد: توزیع لوازم‌التحریر در مناطق سیل‌زده از ابتدای سال تحصیلی صورت می‌گیرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.