ولی‌زاده: تولید اخبار منفی برای جامعه بسیار مضر است

on .

ولی‌زاده: تولید اخبار منفی برای جامعه بسیار مضر است

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: با اخبار و آمار نادرست برخورد شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، قاسم ولی‌زاده روز شنبه در جلسه روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان لرستان که در محل سالن جلستان استانداری لرستان برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین چالش های امسال تعییر سبک زندگی مردم است که باید این مسئله بررسی شود.

وی ادامه داد: اعتراضات صنفی-اجتماعی در سال جاری یک چالش دیگر است که روابط عمومی ها باید خود را برای این چالش آماده کنند تا هم به یک مسئله بزرگتر تبدیل نشود و هم در عین حال مدیریت شود.

ولی‌زاده مسئله فضای مجازی را چالشی دیگر در حوزه اطلاع رسانی دانست و افزود: براساس مطالعات جدید منابع تصمیم‌گیری از مجاری سنتی به فضای مجازی منتقل شده که در واقع بعنوان یک راهبر اجتماعی عمل می‌کند لذا در این خصوص می‌بایست با هوشیاری و آگاهی بیشتری عمل شود.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه متاسفانه انتشار اخبار منفی به یک امتیاز تبدیل شده است، افزود: البته باید به همه ابعاد یک خبر پرداخته شود از این رو باید نکات مثبت را نیز بررسی کنند تا به مقوله انکار خدمت که مسئله ای بسیار خطرناک است تبدیل نشود.

وی بیان کرد: تولید اخبار منفی برای جامعه بسیار مضر است و این یکی از وظایف روابط عمومی ها این است یعنی خدمات خود را مستند کنند تا با اخبار و آمار نادرست برخورد شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.