رشیدی‌نیا: روابط عمومی بازوی اجرایی غیر از رسانه‌ها ندارد

on .

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: روابط عمومی پل ارتباطی برای مدیریت افکار عمومی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، بهرام رشیدی‌نیا شنبه در جلسه مجمع عمومی روابط عمومی‌های استان ضمن تبریک روز جهانی روابط عمومی اظهار کرد: مجموعه روابط عمومی‌ها و رسانه به عنوان حوزه اطلاع رسانی استان فعالیت می‌کنند.

 وی ادامه داد: روابط عمومی عملاً پلی ارتباطی و مرکزی برای ارتباط و مدیریت افکار عمومی تعبیر می‌شود.

 مدیرکل روابط عمومی استانداری بیان کرد: ارتباط متقابل بین دیدگاه‌ها و نظرات مردم و همچنین تصمیمات کلام مستلزم توجه بیشتر به این حوزه مهم است.

 وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز دیدگاه‌های مختلفی از طرف مسئولان روابط عمومی دستگاه‌ها مطرح شده است، گفت: این نظرات بیشتر در راستای ارتباط مناسب‌تر بین مردم و دولت برای تصمیم‌گیری‌های کلان در استان بود.

 رشیدی‌نیا با بیان اینکه شورای روابط عمومی‌های استان پس از پنج سال وقفه چهار ماه پیش تشکیل شده است، عنوان کرد: این شورا اخیرا با کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده ادغام شده و جلسات مختلفی در خصوص چگونگی اطلاع‌رسانی و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی و همچنین اطلاع‌رسانی عمق و گرفتاری مشکلات مردم به افکار عمومی در جامعه تشکیل شده است.

وی افزود: رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، فضای مجازی و همچنین صدا و سیما به عنوان یکی از پایه‌های مهم این حوزه در بحران اخیر فعالیت زیادی داشته که مورد تقدیر اغلب صاحب‌نظران در کشور شده است.

 مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان از برگزاری دوره‌های آموزشی این حوزه در استان خبر داد و تصریح کرد: طی روزهای آتی نشست خبری با حضور دبیر کمیته‌های قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده در خصوص اطلاع‌رسانی با رسانه‌ها برگزار خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: روابط عمومی بازوی اجرایی غیر از رسانه‌ها ندارد، از این رو اغلب رسانه‌ها و روابط عمومی تعامل خوبی با یکدیگر دارند و این ارتباط خوب باعث شده که در سطح کشور به طور مناسبی فعالیت‌های استان انتشار پیدا کند.

 رشیدی‌نیا با اشاره به اینکه رسانه‌ها در هر حوزه‌ای باید تخصصی کار کنند، گفت: تخصصی‌تر کردن دیدگاه‌های رسانه‌ها می‌تواند به بهتر معرفی کردن استان در حوزه‌های مختلف کمک کند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.