دیدار استاندار با کارفرمایان و صاحبان واحدهای تولیدی بحران دار

on .استاندار لرستان صبح امروز با تعدادی از کارفرمایان مدیران و صاحبان حق واحدهای تولیدی مشکل‌دار به صورت خصوصی ملاقات کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی صبح امروز در ملاقات‌ با تعدادی از صنعتگران استان که مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط هم حضور داشتند دستورات و سفارشات لازم را برای رفع مشکلات این واحدها صادر کرد.

استاندار لرستان ضمن توصیه لازم به تولیدکنندگان استان برای ارتقای کیفیت کالاهای تولیدی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست در خرید تجهیزات و لوازم مورد نیاز حتما به اولویت تولیدات داخل استان نگاه کنند و امکانات و لوازم مورد نیاز خود را از واحدهای تولیدی استان خرید کنند.

خادمی با صدور دستوری مبنی بر اهتمام مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای پرداخت مطالبات واحدهای تولیدی طرف قرار داد، گفت: خرید از تولیدات استانی و پرداخت به موقع باعث رونق اقتصادی استان و پایداری اشتغال و حتی ایجاد ظرفیت‌های جدید اشتغال می‌شود.

وی از مدیران عامل بانک‌ها خواست مدت سه ماه به برخی از واحدهای تولیدی مشکل‌دار مهلت داده تا در طی این مدت صاحبان این واحدها بتوانند نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنند.