ثمینی: هیچ‌ کاندیداتوری دغدغه امنیت انتخابات را نداشته باشد

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان حتما قانون‌مند برگزار می‌شود‌.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، محمود ثمینی در شورای اداری استان که برای تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: در ابتدا از حسن ظن و اعتماد استاندار، وزارت و تمامی اعضای شورای اداری لرستان تقدیر و سپاس‌گزاری می‌کنم.

وی با بیان اینکه قاعدتا لیدر و سیاست‌گذار استان استاندار هستند، افزود: طی روزهای آینده برگزاری انتخابات پرشور مجلس اسلامی را داریم که در بعضی استان‌ها میان‌دوره‌ای خبرگان نیز برگزار می‌شود.

ثمینی برگزاری انتخابات را مهم عنوان کرد و گفت: علاوه بر وظایف معمولی که داریم باید تمام تلاش خود را جهت برگزاری مطلوب آن به کار بندیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه فرمانداران و بخش‌داران باید توجه ویژه‌ای به این مقوله داشته باشند، ادامه داد: تمام تلاش خود را برای اعمال قانون انتخابات به کار خواهیم بست و اقدامی له یا علیه کسی انجام نمی‌دهیم.

وی بیان کرد: ما مسئول برگزاری انتخابات سالم و برابر با قانون هستیم و هر تفکر و گرایش سیاسی که داریم مجری انتخاباتیم و برگزاری آن باید در صحت، سلامت و اعتماد باشد.

ثمینی با تاکید بر برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم، بی‌طرفانه با نشاط و اکثریت آرای مردم اضافه کرد: همچنین وظایفی در قبال برقراری نشاط اجتماعی داریم که باید انجام دهیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.