امانت‎داری رکن اصلی برگزاری انتخابات است

on .معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: امانتداری رکن اصلی برگزاری انتخابات است و با برگزاری انتخابات سالم در جذب مردم به نظام تلاش خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، محمود ثمینی روز چهارشنبه در آیین معارفه فرماندار خرم آباد در سالن اجتماعات فرمانداری  با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم استان از اهمیت بالایی برخوردار است افزود:مردمی که در هشت سال دفاع مقدس و در سخت ترین دوران تحریم و شرایط خاص مشکلات را تحمل کردند سزاوار بهترین ها می باشند.

وی بیان کرد: در چهل سال گذشته همواره تحت فشار تحریم ها بوده ایم و اکنون به نوعی شدیدتر از گذشته شده است اما این تحریم ها باعث رشد در زمینه های مختلف کشور شده است.

وی گفت: باتوجه به سیل اخیر در لرستان اقدامات خوبی با مدیریت ارشد استان و همکاری دیگر دستگاه های اجرایی انجام شد که امیدواریم تلاش ها برای بازسازی و بهسازی مناطق سیلزده ادامه یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ادامه داد: گرچه خسارات در لرستان با اعتبارات اختصاص یافته همخوانی ندارد اما شاهد کلنگ زنی ۱۱۱پروژه تامین اعتبار هستیم.


ثمینی افزود: مردم شایسته خدمت و احترام هستند باید شرایط را برای پاسخگویی مناسب به آنها فراهم کنیم و در صورت ایجاد زمینه نارضایتی مردم و بی تدبیری مدیران، موجب رنجش آنان خواهیم شد.

وی ادامه داد: مجریان انتخابات استان باید با استفاده از تمام توان و ظرفیت تمامی نهادها، در جهت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری انتخابات، مقدمات قانونمند و با نشاط را فراهم کنند.

وی اظهار داشت: امانتداری رکن اصلی برگزاری انتخابات است و با برگزاری انتخابات سالم در جذب مردم به نظام تلاش خواهیم کرد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت اضافه کرد: باید بستری فراهم شود تا همه مردم احساس آرامش کنند و مدیران با سلایق مختلف نیز بی طرفانه در اجرای انتخابات همکاری نمایند.

ثمینی بیان کرد: هیات نظارت بی طرفانه بر انتخابات نظارت خواهد کرد و مردم با حضور قانونمند و حداکثری خود در این رویداد دغدغه ای برای اعلام نتایج آرا و سلامت آن نداشته باشند.

وی افزود: امنیت سرمایه گذاری در استان فراهم است و لرستان آمادگی پذیرش سرمایه گذاری در زمینه های مختلف را دارد.

با حکم استاندار لرستان، جعفر طولابی به عنوان سرپرست فرماندار جدید خرمآباد معرفی شد.

وی سابقه مدیرکلی سیاسی و انتخابات استانداری و فرمانداری دلفان را در کارنامه خود دارد

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.