استاندار لرستان: ایجاد فضای آزادانه برای مردم وظیفه ستاد انتخاباتی لرستان است

on .

استاندار لرستان گفت: وظیفه ستاد انتخاباتی استان ایجاد بستر مناسب برای حضور آگاهانه و آزادانه مردم در این رویداد بزرگ سیاسی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح ستاد انتخابات استان افزود: ما برای رفتن فرد خاصی به مجلس احساس دین نداریم بلکه باید فضای رقابت و بازی را فراهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برنده انتخابات هیچ تفاوتی برای ستاد انتخابات ندارد اظهار داشت:باید این رویداد بزرگ را با روحیه بسیجی برگزار و تلاش کنیم چهره آرام و امنی از لرستان در ایام انتخابات معرفی شود چرا که یکی از مولفه های مهم سرمایه گذاری  امنیت است و باید این مهم را در اخبار فراگیر انتخاباتی نهادینه کنیم.

وی تصریح کرد: برخی به دلیل سوابق لرستان در انتخابات گذشته، نگرانی هایی دارند که باید همه تلاش کنیم این دغدغه به کمترین میزان برسد و رنگ انتخاباتی استان سفیدتر از همیشه باشد تا آرامش و دوری از تشنج به عنوان یکی از دستاوردهای مهم این رویداد برای مردم حاصل شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه این استان مردم فرهیخته و فرهنگ غنی دارد  گفت: در جریان اغتشاشات اخیر, مردم نشان دادند آگاه و مصلحت شناس هستند که بدون شک در انتخابات نیز مادامی که به قانون متکی باشیم مشکلی نخواهیم داشت.

خادمی دانستن و عمل به قانون را اولویت اول ستاد انتخابات لرستان دانست و افزود: برخی گمان نکنند انتخابات برای استانداری است بلکه دولت باید این رویداد را برگزار کند و تمامی امکانات دولتی در اختیار ستاد انتخابات استان است.

لرستان ۹ نماینده در خانه ملت دارد.