پیام تبریک استاندار لرستان به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو

on .

جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان، طلایه داران و سرمایه های با ارزش جامعه، خونبهای ایثار، فداکاری و استقامت هزاران لاله گلگون کفن در این مرز و بوم هستند. خون پاک و مطهر دانشجویانی که 16 آذر را در تقویم انقلاب ماندگار داشتند و موجب استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

روز دانشجو روز پیشگامان و طلایه داران آرمان های بلند و مترقی ملت ایرانی اسلامی است که در همه عرصه های علمی، فرهنگی و سیاسی نقاط روشن و قوت انقلاب اسلامی هستند و از مهمترین اصول توسعه در جامعه محسوب می شوند .

جوانان انقلابی، ولایی و فرهیخته ای که ثابت کردند هرگز نسبت به سرنوشت و رخ داد های ایران عزیز، بی تفاوت نبوده اند و با استمرار مجاهدت های خود، صراط مستقیم انقلاب اسلامی را که با عدالت جویی و اصلاح گری منور شده است با حرکت اعتدالی همراه با حفظ اصول و آرمانهایمان همچون مرواریدی درخشان نگهداری می کنند .

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي عزيز دانشگاه، ۱۶ آذر روز دانشجو روز عدالت‌طلبی و آرمان‌خواهی، روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی که سیاست را با بینش و بصیرت انقلابی ؛و ذکاوت را با تیزبینی آمیخته تا سدی ستبر در راه نفوذ قدرت های بیگانه بر کشور باشند، امید است که با تلاش، همت و پشتکار دانشگاهیان و دانشجویان فرهیخته این دیار، به قله های رفیع بالندگی ، رشد و ترقی دست یافته و در آینده‌ای نزدیک شاهد لرستانی سربلند و توسعه یافته باشیم.

توفیق، عزت، سربلندی و  سلامتی روز افزونتان را از درگاه احدیت خواهانم.

 

سید موسی خادمی

استاندار لرستان