پیام تبریک استاندار لرستان به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو

on .

جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان، طلایه داران و سرمایه های با ارزش جامعه، خونبهای ایثار، فداکاری و استقامت هزاران لاله گلگون کفن در این مرز و بوم هستند. خون پاک و مطهر دانشجویانی که 16 آذر را در تقویم انقلاب ماندگار داشتند و موجب استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

روز دانشجو روز پیشگامان و طلایه داران آرمان های بلند و مترقی ملت ایرانی اسلامی است که در همه عرصه های علمی، فرهنگی و سیاسی نقاط روشن و قوت انقلاب اسلامی هستند و از مهمترین اصول توسعه در جامعه محسوب می شوند .

جوانان انقلابی، ولایی و فرهیخته ای که ثابت کردند هرگز نسبت به سرنوشت و رخ داد های ایران عزیز، بی تفاوت نبوده اند و با استمرار مجاهدت های خود، صراط مستقیم انقلاب اسلامی را که با عدالت جویی و اصلاح گری منور شده است با حرکت اعتدالی همراه با حفظ اصول و آرمانهایمان همچون مرواریدی درخشان نگهداری می کنند .

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي عزيز دانشگاه، ۱۶ آذر روز دانشجو روز عدالت‌طلبی و آرمان‌خواهی، روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی که سیاست را با بینش و بصیرت انقلابی ؛و ذکاوت را با تیزبینی آمیخته تا سدی ستبر در راه نفوذ قدرت های بیگانه بر کشور باشند، امید است که با تلاش، همت و پشتکار دانشگاهیان و دانشجویان فرهیخته این دیار، به قله های رفیع بالندگی ، رشد و ترقی دست یافته و در آینده‌ای نزدیک شاهد لرستانی سربلند و توسعه یافته باشیم.

توفیق، عزت، سربلندی و  سلامتی روز افزونتان را از درگاه احدیت خواهانم.

 

سید موسی خادمی

استاندار لرستان

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.