پیگیری های استاندارلرستان؛ اهدای 8 دستگاه ماشین آلات خدمات شهری به شهرهای سیل زده استان

on .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان؛ دکتر سید موسی خادمی در حاشیه مراسم اهدای ماشین آلات خدمات شهری به شهرهای سیل زده استان های خوزستان، لرستان و گلستان  که در تهران برگزار شد، بیان کرد: سیل فروردین ماه امسال یک فاجعه بزرگ مالی و اقتصادی را در ‌لرستان رقم زد که استان را سال‌ها به‌عقب انداخت.

وی بیان کرد:  خوشبختانه دولت توجه ویژه ای به مناطق کمتر توسعه یافته دارد و اکنون که سیل ویرانگر به کمبود های لرستان اضافه کرده و روند توسعه آن را تحت تاثیر قرار داده، اهمیت این استان برای مسئولان دو چندان شده است.

مدیر ارشد لرستان تصریح کرد: سیلاب خسارات جدی به اموال مردم، زیربناها، تاسیسات دولتی، زیرساخت‌های جاده‌ای و کشاورزی استان زد.

خادمی یادآور شد: تلاش های زیادی از سوی مسئولان استان برای جبران خسارتهای سیل در بخشهای مختلف انجام شده که برخی از آنها نیز خوشبختانه به سرانجام رسیده است.

دکتر خادمی با تاکید بر اینکه پیگیریها برای جبران خسارتهای سیل ویرانگر فروردین ماه در بخشهای مختلف، توسط مدیریت ارشد استان و دستگاههای اجرایی ادامه دارد،  اضافه کرد: خوشبختانه در جریان سیل امسال شورا و شهرداری تهران کمک‌های ارزنده‌ای به لرستان داشتند که جای تقدیر دارد.

استاندار لرستان از اهدای  ماشین آلات خدمات شهری به شهرهای سیل زده استان خبر داد و گفت: خوشبختانه با پیگیریهای مداوم و رایزنی های انجام شده، هشت دستگاه خودرو و ماشین آلات خدمات شهری توسط شهرداری تهران به  شهرهای سیل زده استان اهدا شد.

مدیر ارشد لرستان افزود:  نکته  مهم و مقابل این سیل حضور تمام ایران و امدادرسانی به مردم حادثه‌دیده و سیل زده استان بود که باعث شد مردم به هیج وجه احساس تنهایی نکنند.