استاندار لرستان: وزیر کشور در شب اجرای طرح مدیریت سوخت از محل کار با استانداران در تماس بود

on .

استاندار لرستان گفت: وزیر کشور در شب اجرای طرح مدیریت سوخت از طریق ویدیو کنفرانس تا دقایق اغازین شروع طرح با بنده و سایر استانداران در تماس بود و ضمن شنیدن گزارش استانداران به صورت مستقیم موضوع را مدیریت می‌کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، دکتر سید موسی خادمی افزود: رحمانی فضلی وزیر کشور عصر پنجشنبه از طریق ارتباط زنده ویدیو کنفرانس از محل دفتر کار در وزارت کشور با حضور همه  استانداران؛ وضعیت استان ها را رصد می کردند و این جلسه تا چند دقیقه مانده به شروع طرح ادامه یافت در اغلب استان ها نیز اعضای سورای تامین حضور داشتند .هم چنین وزیر محترم  قبل از ظهر روز شنبه از دفتر خود با بنده تماس گرفتند و پس از شنیدن گزارش اینجانب نکاتی برای مدیریت موضوع یادآور شدند .
وی ادعای نابجای عدم حضور وزیر کشور در تهران و در محل کار را در شب اجرای طرح مدیریت سوخت کاملا بی اساس است.

وزارت کشور نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ادعای حضور نداشتن وزیر کشور در تهران در زمان اجرای طرح مدیریت سوخت، مطلقاً خلاف واقع بوده و وی در شب اجرای طرح، از محل وزارت کشور و با ویدئو کنفرانس با استانداران و شوراهای تأمین ۳۱ استان در ارتباط بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در این اطلاعیه آمده است: به استحضار ملت شریف ایران و مخاطبان ارجمند می رساند؛ ادعای کاملا خلاف واقع چند کانال غیر رسمی در تلگرام و یک سایت خبری با رویکرد القای حضور نداشتن وزیر محترم کشور در آستانه اجرای طرح مدیریت سوخت در مرکز کشور، به کلی خلاف واقع بوده است.

اطلاعیه روابط عمومی وزارت کشور تاکید کرد: همچنین، یادآوری می شود که وزیر محترم کشور در روزهای پایان هفته منتهی به اجرای طرح مدیریت سوخت، روز سه شنبه در محل وزارت کشور در نشست استانداران حاضر شدند؛ روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت شرکت کردند و روز پنج شنبه در محل وزارت کشور، با حضور تعدادی از اعضای شورای امنیت کشور، از جمله معاون دادستان کل کشور و معاون ستاد کل نیروهای مسلح از طریق ویدئو کنفرانس با استانداران ۳۱ استان، که به همراه اعضای شورای تامین استان‌ها در محل استانداری ها مستقر بودند. مذاکره، گزارش‌گیری و وضعیت آمادگی‌ها در هر یک از استان‌ها برای آغاز اجرای طرح را دنبال کردند و متعاقبا در روزهای بعد نیز به صورت شبانه روزی، تا بازگشت آرامش کامل به میهن عزیز، در دفتر خویش حضور داشته‌اند.