برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار

on .

صبح امروز جلسه ستاد تنظیم بازار با محوریت  تأمین ، توزیع و نظارت بر بازار به ریاست دکتر اسدعبدالهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در سالن جلسات معاونت  اقتصادی استانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، در این جلسه ابتدا  مصوبات جلسه قبل با موضوع تامین جوجه یکروزه برای واحدهای مرغداری براساس نرخ  مصوب و بررسی قیمت نهادهای مربوط به واحدهای تولید دام و طیور، همچنین احداث بازارچه های دائمی و توزیع لاستیک بین شبکه حمل و نقل درون شهری و برون شهری بررسی شد و  نتایج اقدامات دستگاه های اجرایی ذیربط اخذ گردید که حاکی از انجام و رفع موانع و مشکلات آن بود.

در این جلسه موضوع نظارت توسط اتاق های اصناف و ضرورت حضور اتحادیه های مرتبط توسط دکترعبدالهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بررسی شد و مقرر شد این موضوع که از جمله اقدامات آتی است الزاماً مورد توجه قرار گیرد و سازمان صمت به این امر باید توجه جدی نماید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تصریح کرد : موضوع تأمین میوه شب عید براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار  سازمان صمت باید به جدیت دنبال شود.

دکتراسد عبدالهی تاکید کرد ؛در خصوص ذخیره سازی برنج و شکر براساس اعلام اداره کل غله، فراخوانی جهت اختصاص انبارهای مربوطه برای این منظور صورت گیرد.

در این جلسه مقرر شد فرمانداران ضمن تشکیل جلسات و رصد بازار در سطح شهرستان حضور جدی و موثری داشته باشند .

همچنین دکترعبدالهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری به شهردارها و فرمانداران تاکید داشتند ، با توجه به سیاست‌های ستاد تنظیم بازار کشور در خصوص احداث بازارچه های محلی و تسهیل در امر تهیه کالاهای اساسی حضور جدی و پیگیری مستمر داشته باشند .