مدیریت و پرسنل پست بانک استان لرستان به مناسبت آغاز بیست و چهارمین سال فعالیت پست بانک ایران با استاندار لرستان دیدار نمودند

on .

در این دیدار دکتر خادمی استاندار لرستان ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت های پست بانک خصوصا در مناطق روستایی و محروم ، تقدیر و این بانک را از بانکهای فعال و کوشا در زمینه ایجاد اشتغال و رونق تولید در سطح استان معرفی نمود. وی ارائه خدمات نوین بانکی و الکترونیکی این بانک در مناطق محروم و روستایی را نمونه بارز محرومیت زدائی و کمک به اقتصاد جامعه روستایی عنوان نمود.

ایشان ضمن تبریک فرا رسیدن اول دی ماه و آغاز بیست و چهارمین سال فعالیت پست بانک ایران ، توفیق و عملکرد موفق پست بانک استان را ناشی از درایت و توانمندی مدیر این بانک و همکاری و همدلی پرسنل دانست و توفیق بیشتر آن بانک را در انجام رسالت خویش از درگاه خداوند منان خواستار شد.


فرزاد رستمی مدیریت شعب پست بانک استان لرستان در این دیدار ضمن ارائه گزارش خدمات بانکی این بانک در سطح استان به تشریح فعالیتهای اعتباری در خصوص تسهیلات پرداختی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک در بحث اشتغال پایدار و تثبیت اشتغال در استان پرداخت و در پایان از حمایتهای همه جانبه استاندار و مجموعه مدیران ارشد استان از پست بانک با اهدائ لوح به نمایندگی از پرسنل استان تقدیر نمود.