مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان گفت: رسانه‌های استان زمینه مشارکت مطلوب و حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنند

on .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فاطمه ایرانی در بازدید معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری لرستان از جهاد دانشگاهی و خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، رسانه‌ها را عاملی مهم در جهت سرعت بخشیدن به مطالبه مردم که همانا توسعه می‌باشد، عنوان کرد و افزود: انتقادات و پیشنهادات رسانه‌ها گامی مهم در مسیر توسعه و پیشرفت استان محسوب می‌شود.

وی سواد رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی به هنگام و دقیق را عاملی که منجر به بهبود شرایط جامعه و افزایش دانش‌ عمومی آحاد مختلف مردم می‌شود دانست و گفت: از سوی دیگر عدم توجه به سواد رسانه‌ای موجب فراهم شدن فضا برای فعالیت گسترده رسانه‌های معاند و تصویرسازی غیر واقعی آنها از جامعه ما می‌شود.

ایرانی با تاکید بر اینکه رسانه‌های استان زمینه مشارکت مطلوب و حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنند، به نقش موثر رسانه‌ها در بسترسازی برای این حضور اشاره کرد و گفت: یکی از عوامل موثر در حضور حداکثری مردم در ادوار مختلف انتخابات رسانه ها بوده‌اند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان تصریح کرد: این دوره هم انتظار داریم رسانه‌های استان به عنوان پیش قراول این عرصه با قدرت پای کار بیایند و زمینه یک مشارکت مطلوب و حداکثری را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های زیادی برای بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای لرستان داریم، به بازدید میدانی و دوره‌ای از رسانه‌های مکتوب و مجازی استان اشاره کرد: این طرح  در مدیریت جدید روابط عمومی استانداری لرستان با همکاری دکتر ثمینی معاون سیاسی امنیتی شروع شده است.

ایرانی اضافه کرد: ایسنا به عنوان یک رسانه پویا گام‌های موثری در کنار سایر رسانه‌ها در راستای توسعه استان برداشته و انتظاری جز از این رسانه نمی‌رود؛ شاخصه مهم این خبرگزاری شفافیت و صداقت است.