معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از دفتر خبرگزاری موج لرستان دیدن کرد

on .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر محمود ثمینی معاون استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی لرستان با حضور در دفتر خبرگزاری موج، با مدیر و خبرنگاران این مجنوعه دیدار د گفت‌و‌گو کرد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان در این دیدار، ضمن تقدیر از مدیر و خبرنگاران خبرگزاری موج، پایگاه خبری شاپورخواست و پایگاه خبری صدر اخبار، تلاش در جهت ایجاد شرایط توسعه همه‌جانبه استان را از جمله رسالت های اصحاب رسانه دانست و افزود: در سند توسعه لرستان، نقش رسانه‌ها به خوبی دیده شده است.
وی با اعلام این نکته که ما امانت‌دار آرای مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، تاکید کرد: بی‌شک، نتیجه انتخابات پیش رو، آن چیزی است که خواست مردم است چراکه انتخاباتی سالم، شفاف و بی‌طرفانه برگزار خواهیم کرد.
در این دیدار، امین ساکی مدیر خبرگزاری موج لرستان نیز ضمن تقدیر از حضور دکتر ثمینی و هیات همراه، پیشنهاد داد تا یکی از مدارس بلااستفاده خرم آباد با کاربری دفتر خبری در اختیار همه فعالان رسانه قرار گیرد تا ضمن تجمیع دفاتر، هم‌افزایی رسانه‌های لرستان را شاهد باشیم.
مدیر خبرگزاری موج لرستان، افزود:
تامین مسکن خبرنگاران لرستان موضوعی بود که ما در خانه مطبوعات بر آن تاکید داشتیم و قول مساعد استاندار محترم و مدیرکل راه و شهرسازی را نیز اخذ کردیم، لذا این مهم نیز در رفع مشکلات معیشتی اصحاب رسانه تاثیر شگرفی خواهد داشت.
گفتنی است در این دیدار، نشان خبرنگار افتخاری خبرگزاری موج لرستان به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تقدیم شد و با اهدای تابلویی منقش به آیات قرآنی، از خدمات رسانه‌ای مدیر و خبرنگاران این مجموعه خبری تجلیل به عمل آمد.