نماینده ولی فقیه در لرستان: برگزاری انتخابات سالم امید را در میان مردم به وجود می‌آورد

on .

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در جلسه شورای اداری استان انتخابات را تلاش برای خدمتگذاری به مردم عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه شورای اداری استان که عصر امروز در استانداری برگزار شد، انتخابات را عرصه خدمت مسئولین به مردم دانست و گفت: مسئولینی که در ستاد انتخابات فعالیت می کنند در حال خدمت به مردم بوده و افرادی که به عنوان نامزد های انتخاباتی ثبت نام کرده اند نیز به دنبال خدمت به مردم هستند.

وی اظهار داشت: برکات این نظام به اقصاء نقاط کشور رسیده است وباید تلاش کنیم تا به هدف نهایی که سربلندی مردم است نائل شویم. در همین راستا گزارش عملکرد های ارائه شده توسط دستگاهای اداری نشان از انجام فعالیت های بسیار خوبی در استان لرستان نیز دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان عنوان کرد: یکی از وظایف ائمه جمعه این است که واسطه میان مردم و مسئولین باشند و سعی کنند رابطه این دو را به هم نزدیکتر کنند. مردم ثابت کرده اند که در تمامی عرصه ها حضور پررنگ دارند مسئولین نیز باید از این حضور مردم حمایت کنند.

او در پایان افزود: در یک نظام مردم سالار دینی وجود اختلاف سلیقه‌ها امری عادی و طبیعی است و انتخابات مظهر شعور و عقلانیت جامعه است. انتخابات عقلانیت جامعه را به نمایش می گذارد و برگزاری انتخابات سالم امید را در میان مردم به وجود می‌آورد.