افتتاح دو مدرسه در شهر معمولان

on .

معاون توسعه منابع انسانی استانداری از افتتاح دو مدرسه در شهر معمولان خبر داد .
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، قاسم ولیزاده در جمع مردم شهر معمولان با اعلام این خبر گفت: نوسازی و بهسازی این دو مدرسه که در سیل فروردین ماه جاری دچار آسیب جدی شده بودند با مشارکت بانک دی به انجام رسیده و دانش آموزان معمولانی از آنها بهره مند  شدند.
مهندس ولیزاده اظهار داشت:  توسعه اجتماعی در کشورهای پیشرفته جهان بستگی کامل به آموزش و پرورش صحیح دارد و از این رو این کشورها پی به این مهم برده و برای آموزش قشر دانش آموزان ارزش فراوان قائلند.
معاون استاندار افزود: توسعه اجتماعی مهمترین رکن و کانون اصلی پیشرفت یک جامعه است و وجود مدارس مطابق با آموزش های روز دنیا می تواند منجر به توسعه یافتگی و ارتقاء کیفیت زندگی مردم  لرستان شود.
ولیزاده همچنین بیان داشت: جامعه ما به دلیل اعتقادات مذهبی و دینی بستر را برای توسعه و پیشرفت خود محیا می بیند و مشارکت های مردمی و اجتماعی در سیل اخیر نشانگر آن است.
معاون توسعه منابع انسانی استانداری گفت: مشارکت توده های مردم،روحانیون، گروه های پزشکی، نظامیان و تشکل های مردم نهاد در سیل اخیر و تلاش های آنها در رفع مشکلات مردم سیل زده استان نمونه ای بارز از مشارکت خود جوش مردمی بوده و امری ستودنی است .
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از خیرین و نهادهای شرکت کننده در بازسازی مناطق سیل زده استان عنوان کرد: با تلاش های انجام شده از محل اعتبارات اجتماعی کشور مبلغی تحت عنوان تعمیر و تجهیز به مدارس مناطق سیل زده اختصاص یافت که دانش آموزان ورودی مهرماه از امکانات این مدارس بهره مند شدند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.