سپهوند: وظیفه ما ایجاد امید در بین مردم و داوطلبان است

on .

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان گفت: انتخابات آبروی نظام است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، تیمور سپهوند در نشست هم‌اندیشی هیئت‌های اجرایی و بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان، حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی، دلفان و سلسله، کوهدشت و رومشکان، پلدختر که در سالن جهاد کشاورزی استان برگزار شد، اظهار کرد: هیئت‌های اجرایی و نظارت، دوستی‌ها و ارتباط بین خود را گسترش دهند تا از آلوده شدن فضا جلوگیری شود.

 وی ادامه داد: تنها در فضای آرام و سالم خواهیم توانست انتخابات خوبی برگزار کنیم.

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات  لرستان بر تبادل نظر بین برگزار کنندگان و مسئولین انتخابات تاکید کرد و گفت: خوشبختانه تعامل و ارتباط خوبی بین مسئولین استان وجود دارد.

وی انتخابات را آبروی نظام برشمرد و افزود: هیچ کس حق ندارد اقدام به اجرای کارهای فردی کند چراکه باید قانون ملاک حل تمام مشکلات باشد.
وی به اهمیت آموزش افراد در برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: برای شمارش آرا و اعلام آمار نهایی انتخابات نیاز به آموزش در روش تکمیل فرم‌ها داریم. در دوره‌های قبل اختلاف اراء بین ستاد اجرایی و هیئت نظارت به دلیل آشنا نبودن برگزارکنندگان به فرم‌های شمارش آراء بود.

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات  لرستان تصریح کرد: وظیفه همه ما ایجاد امید در بین مردم و داوطلبان است چرا که این باعث آرامش و نشاط در بین ملت می‌شود.

 وی با بیان اینکه ایجاد اختلاف در روند برگزاری انتخابات خیانت به مردم و نظام است، گفت: امیدوارم همه مسئولین با تعامل و همکاری بتوانیم انتخابات سالم و بانشاطی برگزار کنیم تا از ایجاد هرگونه تخلف انتخاباتی جلوگیری شود.