سپهوند: وظیفه ما ایجاد امید در بین مردم و داوطلبان است

on .

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان گفت: انتخابات آبروی نظام است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، تیمور سپهوند در نشست هم‌اندیشی هیئت‌های اجرایی و بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان، حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی، دلفان و سلسله، کوهدشت و رومشکان، پلدختر که در سالن جهاد کشاورزی استان برگزار شد، اظهار کرد: هیئت‌های اجرایی و نظارت، دوستی‌ها و ارتباط بین خود را گسترش دهند تا از آلوده شدن فضا جلوگیری شود.

 وی ادامه داد: تنها در فضای آرام و سالم خواهیم توانست انتخابات خوبی برگزار کنیم.

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات  لرستان بر تبادل نظر بین برگزار کنندگان و مسئولین انتخابات تاکید کرد و گفت: خوشبختانه تعامل و ارتباط خوبی بین مسئولین استان وجود دارد.

وی انتخابات را آبروی نظام برشمرد و افزود: هیچ کس حق ندارد اقدام به اجرای کارهای فردی کند چراکه باید قانون ملاک حل تمام مشکلات باشد.
وی به اهمیت آموزش افراد در برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: برای شمارش آرا و اعلام آمار نهایی انتخابات نیاز به آموزش در روش تکمیل فرم‌ها داریم. در دوره‌های قبل اختلاف اراء بین ستاد اجرایی و هیئت نظارت به دلیل آشنا نبودن برگزارکنندگان به فرم‌های شمارش آراء بود.

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات  لرستان تصریح کرد: وظیفه همه ما ایجاد امید در بین مردم و داوطلبان است چرا که این باعث آرامش و نشاط در بین ملت می‌شود.

 وی با بیان اینکه ایجاد اختلاف در روند برگزاری انتخابات خیانت به مردم و نظام است، گفت: امیدوارم همه مسئولین با تعامل و همکاری بتوانیم انتخابات سالم و بانشاطی برگزار کنیم تا از ایجاد هرگونه تخلف انتخاباتی جلوگیری شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.