استاندار لرستان: لزوم هدف‌گذاری در برنامه‌های آموزش و پرورش بر مبنای میانگین کشوری

on .

دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش به ضرورت هدف گذاری دستگاه تعلیم و تربیت در برنامه ریزی در حیطه های مختلف آموزشی و پرورشی، فضا و تجهیزات بر مبنای میانگین کشوری تاکید کرد و گفت: برنامه‌ریزی برای رسیدن به میانگین کشوری مورد نظر مسئولان آموزش و پرورش باشد و برنامه هدف گذاری شده در دسترس عموم قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان به ریاست دکترخادمی و با حضور دکتر زینی وند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیرانتفاعی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودوی ایران، دکتر پاپایی عضو شورای عالی آموزش و پرورش، بعنوان مهمانان ویژه و با حضور سایر اعضاء، عصر امروز در سالن شماره یک استانداری لرستان تشکیل شد.
 
استاندار لرستان گفت: بنابر اعلام آموزش و پرورش علمک گاز تا ورودی برخی مدارس واقع در حریم رودخانه های استان نصب شده که باید کار گازرسانی به این واحدها با رعایت اصول ایمنی و به صورت موقت انجام شود.
 
وی همچنین با تاکید به پرداخت سهم پنج درصدی آموزش و پرورش از محل درآمدهای عوارض شهرداری ادامه داد: در برخی مناطق، زمین هایی با کاربری آموزشی وجود دارد اما به دلیل گذشت زمان عمدتا از دسترس کار آموزشی خارج می شوند که این موارد باید در کارگروهی به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی بررسی و تعیین تکلیف شوند.

در پایان این جلسه با حضور دکتر مجتبی زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و دکتر رسول پاپایی مدیر کل شوراها و عضو شورای عالی آموزش و پرورش، از  استاندار لرستان بخاطر حسن مدیریت و توجه ویژه به آموزش و پرورش و همچنین از مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به خاطر مدیریت خوب و مطلوب در بحران سیل لرستان تجلیل و تقدیر به عمل آمد .