نشست کمیته تدوین برنامه توسعه صنعت معدن و تجارت استان

on .

جلسه کمیته تدوین برنامه توسعه صنعت، معدن و تجارت استان به ریاست دکتر عبدالهی معاون امور اقتصادی استانداری لرستان با رویکرد بررسی نقطه نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی در خصوص اصلاح برنامه توسعه صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، در این جلسه نحوه تدوین فعالیت و ترکیب اعضای کمیته های کارشناسی جهت اجرای برنامه توسعه استان، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه اگر دنبال توسعه صنعتی هستیم لازم است از زیرساخت ها شروع کنیم، گفت: در استان لرستان ۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که اجرایی نشده اند.

 وی خاطرنشان کرد وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از اولویت بندی توسط استان و صدور برنامه اجرایی ،تعیین تکلیف کرده و منابع مالی را تامین خواهد کرد.

 دکتر عبدالهی با اشاره به اینکه در مسیر اجرای سند توسعه استان وجود یک نقشه راه ضروری است، گفت: لازم است بر اساس نقشه راه برنامه ها در شش حوزه تعریف شده و طرح‌های صنعتی راکد در استان احیا شود و مشخص شود مسیر توسعه ما چگونه است و این برنامه ها با توجه به راهبرد های موجود اجرایی شوند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.