معاون استاندار: بازدید میدانی از طرح های اقتصادی بر اساس برنامه ریزی های مدون انجام شود

on .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان دکتر عبدالهی از برگزاری جلسه پیگیری طرح های کلیدی استان در بخش کشاورزی خبر داد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان اظهار داشت: در این جلسه 17 طرح حوزه کشاورزی شهرستان های خرم آباد، پلدختر، کوهدشت، دورود، ازنا، الیگودرز و نورآباد معرفی و کارشناسان جهاد کشاورزی استان در خصوص این طرح ها گزارشات جامعی ارائه دادند .
دکتر عبدالهی بیان داشت: دستور کار جلسه امروز شامل طرح های معرفی شده در زمینه کشاورزی و شیلات به خصوص گلخانه ها، واحد های پرورش ماهی و دامپروری بود که اطلاعاتی از ابعاد مختلف آخرین میزان پیشرفت این طرح ها در قالب گزارش های کارشناسی شده ارائه گردید.  
عبدالهی همچنین گفت: در این جلسه اطلاعاتی در خصوص وضعیت طرح هایی که راکد مانده و به سرمایه گذار جدید واگذار شده اند نیز مطرح شد که حکایت از فعالیت مطلوب این طرح ها به خصوص در بخش گلخانه ها دارد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی ضمن اشاره به لزوم حضور سرمایه گذاران طرح های تولیدی در جلسات آتی، افزود: سرمایه گذاران می تواند اطلاعات کاملی از وضعیت فعالیت طرح ها، مشکلات و موانع سر راه خود ارائه داده و با توجه به آن تصمیمات مقتضی گرفته شود .
دکتر عبدالهی در پایان عنوان کرد: علاوه بر گزارش هایی که در مورد طرح ها ارائه می شود از این به بعد پیش از برگزار کردن جلسات، بازدید های میدانی بر اساس برنامه ریزی های مدون از طرح های مذکور به عمل آمده و گزارش این بازدید ها در جلسات ارائه شود . بدین ترتیب از آخرین وضعیت طرح ها اطلاعات کامل جمع آوری و مورد بحث قرار خواهد گرفت .