ایرانی از انتشار اخبار مربوط به انتخابات لرستان در سایت وزارت کشور خبر داد

on .

به گزارش اداره کل  روابط عمومی استانداری لرستان پنجمین جلسه ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر ثمینی برگزار شد.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در این جلسه که با محوریت بررسی مشکلات و موانع  انتخابات برگزار شد گزارش جامع و کاملی از عملکرد حوزه روابط عمومی استانداری به عنوان کمیته اطلاع رسانی انتخابات، ارائه کرد.
فاطمه ایرانی اظهار داشت: در یک ماه گذشته واحد روابط عمومی، ۱۲۵ خبر در رابطه با انتخابات مجلس شورای اسلامی که اسفند ماه سال جاری برگزار می شود در  سایت  استانداری لرستان  بارگذاری کرده است و از این  تعداد،  ۴۴ خبر  در  صفحه اول  سایت  وزارت کشور  کار شده است که در نوع خود آمار قابل اعتنایی است.
رئیس کمیته اطلاع رسانی انتخابات افزود: همچنین ۱۱ اینفوگرافی نیز در کانالهای خبردار شو، اعلانات، لرستان PR  و صفحه اینستاگرام استانداری لرستان که به تازگی راه اندازی شده است، ثبت و کلیه اخبار انتخابات استان در این صفحات بارگذاری شده است.
ایرانی در ادامه افزود: فرمانداران در خصوص ارسال اخبار و فعالیت های انجام شده در حوزه انتخابات به کمیته اطلاع رسانی استان اقدام کنند.
 مدیرکل روابط عمومی استانداری به تشریح سایر اقدامات حوزه  کاری خود پرداخت و گفت: ثبت لحظه ای خبر باعنوان « هم اکنون » در کانال های اطلاع رسانی، بارگذاری خبر جلسات ظرف ۱۵ دقیقه پس از پایان جلسه در کانال ها و سایت استانداری، ارسال پیامک برگزاری جلسات  برای مدیران و خبرنگاران به صورت لحظه ای، انجام هماهنگی های لازم برای  مصاحبه های استاندار و معاونین استانداری با صدا و سیمای مرکز لرستان و خبرگزاری های استان از جمله اقداماتی است که در روابط عمومی استانداری لرستان انجام می گیرد.
ایرانی در پایان اظهار کرد: در راستای صیانت از خبرنگاران و مطبوعات، با همکاری فرماندار شهرستان بروجرد موضوع شکایت از افرادی که به نشر اکاذیب در خصوص عملکرد فرمانداری اقدام کرده بودند،  مختومه و از طرح شکایت بر علیه آنها جلوگیری به عمل آمد که این اقدام رحیمی فرماندار شهرستان جای تقدیر و تشکر دارد.