استاندار لرستان خبر داد: افتتاح استادیوم ۱۵هزار نفری در سال آینده

on .

استاندار لرستان گفت: استادیوم ۱۵ هزار نفری تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر خادمی در جلسه بررسی مشکلات اجرای طرح استادیوم ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد که با حضور مهندس علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی برگزار شد، اظهار کرد: ما به عنوان دستگاه‌های دولتی موظف هستیم زیرساخت‌ها را برای بهره برداری از پروژه‌ها آماده کنیم.

 وی در ادامه افزود: فضای پروژه دهکده المپیک ۲۵۲ هکتار بوده که استادیوم ۱۵ هزار نفری آن در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در دست احداث است.

استاندار لرستان بیان کرد: تمامی فضاهایی که یک ورزشگاه ۱۵ هزار نفری باید داشته باشد در این طرح اعمال شده است.

وی افزود: تاکنون حدود ۲۰ میلیارد برای این طرح هزینه شده و ۲۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که به بهره‌برداری برسد.

 دکتر خادمی گفت: بر این اساس عصر امروز به منظور بررسی مشکلات اجرای این طرح جلسه‌ای با حضور مهندس علیزاده معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و دستگاه‌های خدمات‌رسان استان تشکیل شد.

 وی ادامه داد: قرار شد که دستگاه‌های خدمات‌رسان اعم از امور آب، آب وفاضلاب، برق، گاز، مخابرات و راهداری با هماهنگی‌های درون سازمانی خود، مشارکت مجری پروژه و همچنین کمک‌های استان از طریق اعتبارات استانی زیرساخت‌های این پروژه مهم را آماده کنند.

 مقام ارشد استان با بیان اینکه تمامی تجهیزات این طرح از طرف مجری طرح مهیا شده است، گفت: بر اساس گزارش ارائه شده از طرف راه و شهرسازی این پروژه تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.