نشست کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان لرستان

on .

جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان لرستان به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان این جلسه به منظور تامین خودروی مورد نیاز حوزه های انتخابی شهرستانهای دلفان و چگنی با حضور خزایی رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و فرمانداران حوزه های انتخاباتی مذکور برگزار شد .

مهندس قاسم ولی زاده با اشاره به ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت :  کلیه وزارتخانه ها ،سازمان ها و نهادهای قانونی و موسسات دولتی و وابسته به دولت و شهرداری ها و موسسات عمومی، حسب درخواست وزارت کشور، استانداران، فرمانداران و بخشداران، موظفند نیروی انسانی و سایر امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند .

معاون استاندار خاطر نشان کرد : موضوع انتخابات  به عنوان یکی از اساسی ترین رسالت ها و وظایفی است که دولت بر عهده دارد، و لازم است طبق قانون با کمک ،همکاری ،تعامل و ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی به نحو مطلوب و آبرومند برگزار شود .

در این جلسه تفاهم نامه همکاری دستگاههای اجرایی استان با فرمانداران شهرستانهای دلفان و چگنی در خصوص همکاری در تامین وسایل نقلیه به امضاء رسید .

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.