معاون استاندار از انعقاد قرارداد با هشت سازمان مردم نهاد برای ارائه خدمات رایگان اجتماعی در سال جاری خبر داد

on .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان همایش و کارگاه آموزشی دو روزه دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی شهر خرم آباد برگزار شد.

مهندس ولیزاده اظهار داشت: کارگاه آموزشی دو روزه تسهیل گری و توسعه محلی شهر خرم آباد با حضور راهبر فنی وتخصصی استان، اساتید شرکت مشاور ملی طرح که طرف قرارداد با سازمان امور اجتماعی کشور هستند، کارشناسان و مدیران دفاتر تسهیل گری و موسسات مردم نهاد طرف قرارداد، با هدف ایجاد تسهیل و توسعه فرهنگی در مناطق حاشیه نشین خرم‌آباد برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بیان داشت: در شهر خرم‌آباد مناطق حاشیه نشینی وجود دارد که نیازمند توسعه و پیشرفت بیشتری در زمینه های مختلف فرهنگی هستند که رسیدن به این مهم مستلزم برنامه ریزی و مشارکت است.

ولیزاده افزود: به منظور تحقق اهداف تعیین شده در جهت توسعه فرهنگی، در مرحله اول شناسایی محله های کم برخوردار در دستور کار قرار گرفت که در همین راستا ۱۵محله شهر خرم‌آباد معرفی شدند.

وی در پایان ضمن ابراز رضایت از میزان  مشارکت در این کارگاه آموزشی تصریح کرد: در این گردهمایی مقرر گردید که در سال جاری تفاهم نامه ای با هشت سازمان مردم نهاد در قالب هشت دفتر تسهیل گری، با هدف ارائه خدمات رایگان اجتماعی وفرهنگی در محله های معرفی شده، مطابق با دستورالعمل شرکت مشاور ملی منعقد شود .

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.