استاندار لرستان: دهه فجر به تبیین گفتمان انقلاب نیز توجه شود

on .

استاندار لرستان بر لزوم صرفه‌جویی در دستگاه‌های استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر خادمی در جلسه با معاونین و مدیران ستادی ضمن عرض تسلیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهادت تعدادی از هموطنان که در حادثه هواپیمایی جان باختند و دیگر حوادث اخیری که طی هفته گذشته رخ داد، اظهار کرد: انتخابات مهم‌ترین پروژه دولت در روزهای پیش‌ رو است.

 وی در ادامه افزود: مدیران باید به نوعی خود را مرتبط با این موضوع بدانند چراکه این پروژه کل استان و بالاخص استانداری است.

 استاندار لرستان با بیان اینکه اختیارات نظارت بیشتر از حوزه اجرایی است، گفت: در افکار عمومی کیفیت انتخابات برعهده دولت است بنابراین وظیفه همگی مدیران این است که با رعایت اصل بی‌طرفی در برگزاری بهتر انتخابات تلاش کنند.

 وی در ادامه با اشاره به اینکه امنیت روانی جامعه و اعتماد مردم نباید از بین رود، افزود: بی‌طرفی در انتخابات صرفاً شعار نیست بلکه در عمل نیز باید اینچنین باشد از این‌رو باید سلایق و احساسات خود را کنترل کرده و به آنچه که مردم تشخیص می‌دهند احترام بگذاریم.

 دکتر خادمی تصریح کرد: مدیران باید علاوه بر نظارت به کیفیت برگزاری انتخابات از امکانات و زمان خود برای کمک به بهتر برگزاری این پروژه مهم تلاش کنند.

 وی با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب این ایام تاکید کرد و گفت: ما نباید صرفاً به دنبال سفر به شهرستان‌های استان به‌منظور افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها باشیم.

 مقام عالی رتبه استان با بیان اینکه دهه فجر فقط افتتاح پروژه‌ها نیست، خاطرنشان کرد: موضوعاتی مانند تبیین گفتمان انقلاب، جلسات و جشنواره‌های فرهنگی هنری و نظری از دیگر مسائلی است که در این ایام مبارک باید مدنظر قرار گیرد.

 وی افزود: معاونت سیاسی در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی مربوط به این ایام برنامه‌ریزی مناسب داشته باشد.

 دکتر خادمی در بخش دیگری از سخنان خود صرفه جویی در دستگاه‌ها را امری مهم تلقی کرد و گفت: این موضوع به صورت جدی باید رعایت شود و از هزینه‌های غیرضروری با توجه به شرایط کنونی اجتناب کنیم.